Zapowiedź Dragon Fight Night 4 z organizatorem: „To najlepsza rozpiska dotychczas.”

17 listopad 2018
0

Obszerna rozmowa ze współorganizatorem Emilem Piotrowskim, który opowiedział nam o ostatnich dniach przed dzisiejszą Dragon Fight Night 4. Edycji, która pierwszy raz wyszła poza granice rodzinnego Tłuszcza:

Nastroje nerwowe bardzo, bo to ostatni okres który będzie podsumowaniem tego wszystkiego co działo się przez ostatnie 4 miesiące. Mamy nadzieję, że zapełnimy arenę i będzie dobry doping dla fighterów, bo karta walk chyba najlepsza rozpiska dotychczas.

Tym razem sięgnięto mocno do lokalnego rynku, dlatego ciężko oprzeć się wrażeniu iż całość wygląda jak reprezentacja Berkut WCA Fight Team Warszawa kontra reszta Polski:

Legionowo jest blisko Warszawy, więc chcieliśmy podratować się lokalnymi fighterami. Nie jesteśmy globalną organizacją, a WCA jest teraz najlepszym klubem w kraju i trenuje tam śmietanka polskiego MMA. Zawodnicy też mieszkają niedaleko, co pod kątem marketingowym jest dla nas dobrze, bo też dużo kibiców przyjedzie dopingować.

Wg informacji od organizatora, na DFN 4 poszła znaczna część biletów ale jest jeszcze możliwość zakupu wejściówki także przed samą galą. Pierwsza walka planowo rozpocznie się około 19:20 na Hali w Legionowie.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x