Daniel Skibiński: „Walka z Pawlakiem może skończyć się nokautem.”

11 Grudzień 2018
0
Daniel Skibiński: „Walka z Pawlakiem może skończyć się nokautem.”
foto.: polsatsport.pl

Nie da się ukryć, że sobotnia walka wieczoru Babilon MMA 6, zapowiada się na prawdziwego killera i to nie tylko dlatego, że stawką jest pierwszy mistrzowski w pas w historii organizacji. We wczorajszym „Puncherze”, Daniel Skibiński nie ukrywał, że samemu również ma spore oczekiwania po walce z Pawłem Pawlakiem:

Nie mogę się doczekać soboty i myślę, że dla kibiców również jest to to fajne zestawienie. Myślę, że wszyscy będą zadowoleni. Nie umniejszając Pawłowi, ja czuję się w formie życiowej i stąd moja pewność, że mój rywal nie będzie w stanie zagrozić mi w którejś z płaszczyzn. Jego atuty nieprzewidywalna stójka, mocne łokcie w parterze i ground & pound. To tyle. W kwestii pasa, to tylko rzecz. Chodzi bardziej o tytuł pierwszego mistrza Babilon MMA. Cieszę się, że to ja jako pierwszy staję do boju o niego.

Swoich ambicji nie ukrywał również „Plastinho”, który po okresie walk dla UFC, cały czas ma na oku wielkie cele:

Dobrze się pokazałem w sierpniu i myślę, że zasłużyłem na to żeby walczyć o pas. Mam dwie wygrane w Babilonie, Daniel trzy wygrane. To będzie fajna mocno sportowo walka i mogę obieca, że dam z siebie wszystko. Pas wróci do Łodzi. Ostatnią walką zapracowałem na to, by walczyć o tytuł. Jestem w szczycie formy i jestem gotowy. Pokażę swoją postawą, że zasłużyłem. Nie ukrywam, że chciałbym wygrać pas, bo byłoby to spełnienie prezentu dla syna. Obiecałem mu to i jest to dla mnie ważne. Mam mega motywację i wreszcie wiem po co to robię.

Jestem przygotowany na 5 rund po 5 minut i na pewno nie spuchnę. Miejmy nadzieję, że żadnego lucky puncha nie będzie ze strony Daniela jak ostatnio. W MMA wszystko może się zdarzyć, ale ja odrobiłem lekcje. On często popełnia te same błędy i będę chciał je wykorzystać. Mój rywal jest solidnym rzemieślnikiem, który z roku na rok jest coraz lepszy. Na pewno będzie to ciężka przeprawa. Jeszcze nigdy nie zostałem poddany ani znokautowany.

Na to ostatnie wciąż jest jeszcze czas, aby to zmienić wg „Skiby”:

Myślę, że to może skończyć się nokautem. Kibicie mogą spodziewać się wszystkiego, to jest MMA. Wszystko zaczyna się w stójce i ta jest nieunikniona.

Podziel się ze znajomymi
  • 44
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o