DSF Challenge nie zatrudni nowych zawodników MMA: „Stawiamy na fighterów K-1 lub muay thai.”

11 Grudzień 2018
1
DSF Challenge nie zatrudni nowych zawodników MMA: „Stawiamy na fighterów K-1 lub muay thai.”
foto.: dsfchallenge.com

Wypromowani przez inne organizacje zawodnicy MMA, wypełnili swoją część kierując zainteresowanie mediów na kickbokserską DSF Challenge, ale na tym koniec wg Sławomira Duby. W podsumowaniu osiemnastej edycji, która odbyła się w sobotę w Ząbkach, głównodowodzący zapowiedział wstrzymanie angażu kolejnych fighterów z formuły mieszanej:

Nie będę więcej podpisywał zawodników z MMA, gdyż stójka zawodnika który był tylko zawodnikiem MMA, jest brzydką stójką. Jeżeli ktoś tak jak Marcin Różalski czy Daniel Omielańczuk wywodził się z K-1 lub muay thai, to jego umiejętności uderzania są inne. On potrafi uderzać i ma inne zakodowane nawyki, więc potrafi walczyć ładnie. Jeżeli nie zaczynał od uderzeń, to nie ma sensu. Na tym etapie na jakim jesteśmy i z tą ekipą którą mamy, stawiamy całkowicie na czystych polskich sportowców po K-1 lub muay thai.

Wyjątkiem od reguły, mają być fighterzy MMA, którzy już walczyli w DSF lub którzy podpisali umowy i oczekiwali na swoje debiuty w organizacji:

Oczywiście zawodnicy jak Strus czy Irokez, to nie zamykamy im drogi. Jest jeszcze Karol Celiński i Tomasz Kondraciuk, który ma zawalczyć u nas w przeciągu pierwszego półrocza.

Podziel się ze znajomymi
  • 95
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
moon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
moon
Gość
moon
Offline

Trzeba robić dobry KickBoxing a nie jakichś gamoni z mma zatrudniać. Chociaż jeden organizator myśli o dyscyplinie a nie lizaniu sobie jaj przez 48 różnych dyscyplin sportów walki. Jest tyle zawodnikow do DSFu ze Kawul ze swoim haremem na kontraktach sie chowa.