Dwanaście gal ACA planowanych na rok 2019. Podbój Warszawy już 16 lutego

autor:
09 grudzień 2018
1
Dwanaście gal ACA planowanych na rok 2019. Podbój Warszawy już 16 lutego
foto.: twitter.com

Nowo powstała z połączenia ACB i WFCA organizacja ACA, planuje zagospodarowanie nadchodzącego 2019 roku. Mairbek Khasiev ujawnił, że będzie to w sumie dwanaście gal, z których pięć ma ustalone miejsca i terminy. Najbardziej powinien nas interesować 16 dzień lutego, bo właśnie wtedy Absolute Championship Akhmat zagości do Warszawy.

Większość z zaplanowanych eventów odbędzie się w Rosji, natomiast oprócz tego, pomijając naszą stolicę, ACA zobaczymy w Groznym z datą 26 stycznia, Sankt Petersburgu 16 marca, Krasnodarze 30 marca i 26 kwietnia w Moskwie.

Numeracja gal pozostanie niezmienna. Ciągłość dawnego już ACB zostanie zachowana, dlatego najbliższa gala będzie mianowana numerem 91. Ponadto mistrzowie ACB i WFCA zostaną zaprzęgnięci do wspólnych bojów, aby wyłonić czempionów organizacji ACA. Według zapewnień, imprezy mają być jeszcze lepiej zorganizowane i mają dawać jeszcze więcej emocji dla fanów.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zawodnik32
Zawodnik32
2 lat temu

Dobrze, że to wszytko się ustatkowało, nie mogę się doczekać najbardziej konfrontacji mistrzów ACB z WFCA. Będzie ogień.

Tagi

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x