Fight Pass rozszerzy ofertę m. in. o walki bokserskie i gale M-1 Challenge

31 Grudzień 2018
0
Fight Pass rozszerzy ofertę m. in. o walki bokserskie i gale M-1 Challenge
foto.: youtube.com

Gale MMA z całego świata, ponad 1000 godzin walk na żywo, 250 kart walki, 10 różnych formuł walk oraz transmisje z wydarzeń bokserskich promowanych przez Roya Jonesa Juniora to najważniejsze zmiany jakie szykuje dla nas UFC ze swoją internetową platformą Fight Pass.

W zeszły piątek UFC ogłosiło umowę wg której będą transmitowali gale Jonesa przez kolejne trzy lata, a więc do 2011. Pierwszy internetowy przekaz ruszy już 31 stycznia, kiedy to wyłoniony zostanie pretendent do walki o tytuł w kategorii 115 funtów. Nie da się ukryć, że popularny bokser i promotor prywatnie bardzo lubi się z Daną White, co na pewno zbliżyło obie strony biznesowo. Pierwsza próba współpracy miała miejsce w lutym, gdy Fight Pass pokazał pożegnalny pojedynek Roy’a. Podekscytowany bokser skomentował umowę:

To zaledwie początek długiego, lukratywnego partnerstwa pomiędzy tymi dwoma markami.

To nie wszystko z nowości wartych uwagi, bo na grafice umieszczonej powyżej pojawiło się logo M-1 Challenge. Niegdyś biznesowi przeciwnicy po dwóch stronach barykady, dzisiaj rosyjski organizator odpowiada za pomoc przy galach UFC na wschodnim rynku. Choć M-1 ma swój własny internetowy projekt, umowa z Fight Passem będzie krokiem milowym dla popularyzacji ich gali w pozostałych fighterskich regionach świata.

Koszt Fight Pass to zaledwie 300 złotych na rok, gdzie w zamian otrzymujemy dostęp do wielu ciekawych gal na żywo oraz tysięcy materiałów z obszernej biblioteki. Zdecydowanie najciekawsza platforma fighterska dostępna na rynku.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x