Maksymilian Bratkowicz vs Jirka Jaros w obronie pasa na DSF Challenge 19

27 Grudzień 2018
0

Tuż przed Bożym Narodzeniem DSF Kickboxing Challenge ogłosił nazwisko przeciwnika dla swojego mistrza Maksymiliana Bratkowicza na styczniową galę w Grudziądzu. To bardziej doświadczony Jirka Jaros, który 24 stycznia rękami i nogami spróbuje wydrzeć Polakowi pas. Wystarczy spojrzeć na pierwszy z brzegu pojedynek Czecha, żeby dostrzec jego nieustępliwość wyniesioną z muay thai. Wrocławski fighter ani myśli jednak ustępować oponentowi choćby o centymetr:

Moją najmocniejszą stroną jest charakter i ciągły upór w dążeniu do marzeń. Kiedyś będę numerem 1 na świecie i wszyscy będą o mnie mówili. Mam taką nadzieję i mocno w to wierzę. Szaleńczy styl bycia, agresywność i parcie do przodu. W szaleństwie jest metoda.

Mój przeciwnik na pewno jest bardziej doświadczony niż poprzedni rywale. Tu jednak nie walczy doświadczenie, lecz serce i charakter których nigdy mi nie zabraknie. Pokażę najlepszą wersję Maksa. 24 stycznia możecie się spodziewać prawdziwej bijatyki jak w Tekkenie. Trener będzie mną sterował, a ja będę uderzał wszystkie kombinacje góra dół i dół góra. Będziemy chcieli to efektownie zakończyć.

„Mad Max” ma za sobą ciemny okres młodzieńczych lat, z których wyrwał się dzięki kickbokserskiej szkole życia. Choć w Grudziądzu zmierzy się z Jarosem, jego myśli krążą cały czas wokół zupełnie innego celu z którym przegrał pięciokrotnie na scenie amatorskiej:

Moim przeciwnikiem będzie Czech, ale ja mam obsesję na pokonanie Dawida Kasperskiego. Jestem bardzo zdeterminowany na tę walkę i ona śni mi się po nocach.

Bilety na galę w Grudziądzu są dostępne w internetowej sprzedaży na kupbilety24.pl w cenie od 100 złotych.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments