Matchmaker M-1 Challenge fanem zestawienia „Kijańczuk vs Ibragimov” o pas

27 grudzień 2018
0
Matchmaker M-1 Challenge fanem zestawienia „Kijańczuk vs Ibragimov” o pas
foto.: m-1global.com

Gdy porównać obok sylwetki sportowe mistrza M-1 Challenge wagi półciężkiej Khadisa Ibragimova i pretendującego do tego miana Rafała Kijańczuka, już na pierwszy rzut oka mamy zawodników, którzy identyfikują się tym samym zawodowym rekordem siedmiu wygranych bez porażki oraz bardzo podobnym stażem w profesjonalnych startach. Obaj również bez pardonu kończą swoich rywali, choć każdy w charakterystyczny dla siebie sposób: Polak przez nokauty, a Rosjanin przez poddania.

Po ostatnim wyzwaniu z ust „Kijany”, pozytywny odzew ze strony posiadacza pasa pojawił się szybko, a teraz w rozmowie z matchmakerem organizacji Stanislavem Kharlamovem, usłyszeliśmy kolejną dobrą wiadomość:

W kwestii (potencjalnej) walki Khadis kontra Rafał wierzę, że to jest wspaniałe zestawienie. Jeżeli więc obaj tego chcą, nie możemy stać na drodze do tego świetnego pojedynku. To nie jest żaden sekret, bo obaj są zainteresowani aby się sprawdzić. Wierzę, że wszystkim spodoba się takie zestawienie.

Biorąc pod uwagę niesamowite tempo w jakim Rafał Kijańczuk toczy kolejne walki i regularne terminy w jakich możemy podziwiać Khadisa Ibragimova, powyższy pomysł może doczekać się realizacji szybciej niż się tego spodziewamy.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x