Michał Pasternak znokautowany w walce o pas ukraińskiego WWFC 13

17 grudzień 2018
0
Michał Pasternak znokautowany w walce o pas ukraińskiego WWFC 13
foto.: fite.tv

Wszystko szło całkiem sprawnie w sobotniej walce Michała Pasternaka (13-4), gdy stanął do walki o pas ukraińskiej WWFC 13 z niepokonanym Gruzinem Romanem Dolidze (6-0) i wiele wskazywało, że Polak może wrócić do domu ze świecącym pasem na biodrach. Niepokonany za czasów PLMMA, obecnie ma spory problem ze złapaniem wiatru w żagle.

Pierwsze kłopoty zaczęły się w drugiej rundzie, gdy Dolidze trafił Michała i na chwilę posłał go na deski. Co prawda szybko wstał i kontynuował pracę tak jak w 1 odsłonie, gdy wdawał się w dobre wymiany i przez moment sprawił, że nogi rywala zatańczyły po jednym z ciosów. Pasternak walczył mądrze i ciekawie, zmieniając nawet postawę na nogach, próbując zmylić oponenta.

Roman rozochocony, coraz odważniej przystępował do kolejnych ataków, lecz Polak dobrze bronił i kontrował gdy tylko miał okazję. Dolidze wyraźnie szukał mocnego trafienia, a to pojawiło się niespodziewanie w trzeciej minucie ostatniej rundy, gdy Pasternak zszedł z linii frontalnego kopnięcia, ale nadział się na obrotowego back fista, po którym na sztywnych nogach poleciał na ziemię. Widząc to, rywal szybko doskoczył i gradem ciosów nie dał mu już wstać. Polak jeszcze długo miał problem z dojściem do siebie. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Transmisja z gali wciąż jest dostępna na Fite TV:

 

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x