Mistrz M-1 Challenge Ibragimov przyjął wyzwanie Rafała Kijańczuka

25 grudzień 2018
10
Mistrz M-1 Challenge Ibragimov przyjął wyzwanie Rafała Kijańczuka
foto.: facebook.com

Zaskakujący prezent świąteczny sprawił mistrz M-1 Challenge Khadis Ibragimov (7-0) dla Rafała Kijańczuka (7-0), który po ostatniej wygranej w Sankt Petersburgu publicznie nawoływał do walki o tytuł. Posiadacz pasa wezwanie usłyszał i odpowiedział:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

@rafal_kijanczuk ты идёшь за мной , но я о тебе не знал , может потому что ты был далеко от меня , теперь да , ты подошёл ко мне , и я принимаю твой вызов ! Надеюсь нам сделают бой и в рейдже ты будешь так же дерзко биться со мной , как кидаешь мне вызов !! @rafal_kijanczuk you follow me, but I didn’t know about you, maybe because you were far away from me, now yes, you came to me, and I accept your challenge! I hope we will make a fight and in a rage you will fight with me as impudently as you challenge me !!

Post udostępniony przez Хадис (@khadis__ibragimov)

Rafale, ty podążasz za mną, jednak ja nie wiedziałem nic o Tobie, być może dlatego że byłeś daleko ale teraz tak, zbliżyłeś się i akceptuję wyzwanie! Liczę, że damy razem dobry pojedynek i zawalczysz ze mną tak samo hardo jak rzuciłeś mi wyzwanie!!

W odpowiedzi, szczęśliwy „Kijana” pojednawczo przytaknął i zapowiedział, że tuż po świętach bierze się do pracy:

Nie mam nic więcej do dodania. Mam nadzieję, że dojdzie do tej walki i po Nowym Roku będę mógł zacząć przygotowania do największego wyzwania w karierze. Ale póki co mamy czas świąteczny i chcę się nim nacieszyć.

Rosyjski mistrz i Rafał mają taki sam bilans zawodowych pojedynków, ale z całą pewnością można przyjąć iż jak wielu zawodników zza wschodniej granicy, Ibragimov ma całe mnóstwo amatorskich pojedynków i tytułów w kolekcji. Od momentu przejścia na zawodowstwo, Khadis szybko wspiął się po mistrzostwo M-1, bo zaledwie 13 miesięcy od pierwszej walki. Polak również nie próżnował przez ostatni rok, bo w 12 miesięcy stoczył osiem walk. To zestawienie posiada więc wszystkie przesłanki za tym, żeby je zorganizować. Czekamy na decyzję matchmakera M-1.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kalbar
Kalbar
2 lat temu

A kto to jest ten Plak?😋

NajMMAn
NajMMAn
2 lat temu

👏👏👏

Zawodnik32
Zawodnik32
2 lat temu

To by się sprzedało. Nie dość że bilanse takie same to i obaj niepokonani. Myślę, że niedługo oficjalne potwierdzenie.

Adamt
Adamt
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
2 lat temu

Dobra spekulacja , JBJ pożegna się z ufc po sromotnym łomocie od Gusa będąc na towarze, Kijana w obronie pasa dostanie go do przejechania. nice

Adamt
Adamt
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
2 lat temu

Oczywiście , że to tylko luźna spekulacja 🙂
To mma , tutaj faworyt może być tylko na papierze, a walka weryfikuje wszystko.

BonesKO
BonesKO
Reply to  Adamt
2 lat temu

Przecież Gustafsson nie ma najmniejszych szans z Jonem. Pas nieoficjalnie jest w rękach Jonesa, oficjalnie za parę dni 🙂

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x