Paweł Pawlak przed Babilon MMA 6: „Skibiński niczym mnie nie zaskoczy.”

10 Grudzień 2018
0
Paweł Pawlak przed Babilon MMA 6: „Skibiński niczym mnie nie zaskoczy.”
foto.: babilonmma.pl

Zbliżający się pojedynek Pawła Pawlaka z Danielem Skibińskim na sobotnim Babilon MMA 6 w Raszynie, zapowiada się na walkę wieczoru której nie powstydziłaby się żadna polska organizacja. Oczekiwania są duże, bo obaj są po ciągu imponujących zwycięstw i każdy z nich udowodnił, że potrafi kończyć rywali przed czasem. Zwłaszcza ostatnia wygrana „Skiby” mogła zrobić wrażenie na fanach, jednak nie na jego kolejnym przeciwniku, który zapowiedział:

Od jakiegoś czasu jesteśmy niepokonani, do tego obaj mamy kontrakty z teamem Tomasza Babilońskiego, więc w Raszynie kibice zobaczą świetną walkę dwóch znakomitych zawodników. W przeciwieństwie do poprzedniego rywala Daniela – Włocha Giovanniego Melillo, ja odrobiłem pracę domową, przeanalizowałem jego występy w oktagonie i jestem przygotowany na 100 proc. Niczym mnie nie zaskoczy.

W rozmowie z MMAnews, „Plastinho” potwierdził, że te wspomniane 20 sekund były raczej błędem Włocha, niż zasługą Daniela:

Wszyscy wiemy co zapaśnicy mają najmocniejsze poza zapasami. Melillo zlekceważył Daniela i idealnie wszedł tam gdzie powinien był iść w drugą stronę.

Obaj zawodnicy będą dzisiaj gośćmi programu Puncher o 20:30. Do starcia z pierwszym mistrzowskim pasem w tle, dojdzie już w sobotę w Raszynie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o