Paweł Trybała celuje w marcowy powrót: „Czuję głód walki.”

18 grudzień 2018
11
Paweł Trybała celuje w marcowy powrót: „Czuję głód walki.”
foto.: Paweł Grabowski

Gdy kilka tygodni temu zupełnie przypadkowo spotkaliśmy Pawła Trybałę (3-3), widać było że „Trybson” nie traci czasu i mimo kontuzji dba o formę pomiędzy kolejnymi startami. Gdy w lutym zerwał więzadła w kolanie i wypadł z medialnej walki z Tymoteuszem Świątkiem, wiadomo było że powrót nie nastąpi szybko. Teraz jednak nastał moment gdy możemy mówić o potencjalnym powrocie. W krótkiej rozmowie z naszym portalem, zawodnik oznajmił:

Czuję powracający głód walki. Jakieś 2 miesiące temu wznowiłem treningi. Najpierw małe bieganko na niskim poziomie. Chciałem to zrobić z niższą intensywnością, by nie rzucać się od razu na głęboką wodę. Zauważyłem, że jak robię to z głową to noga mi nie doskwiera. Gdy trochę szarżowałem, to od razu mnie bolała.

Ostatnio byłem na kickboxingu na Białołęce w grupie amatorskiej, tak żeby zrobić pierwsze koty za płoty i zauważyłem, że daję radę. Kondycja wraca, dynamika jest, więc pomyślałem żeby przed Świętami jeszcze naładować się pozytywną energią. Dzisiaj zrobiłem pierwszy trening pod okiem Mirka Oknińskiego. Tam dostałem ogromnego zastrzyku energii. Miejsce w którym trenuję jeszcze mocniej zmotywowało mnie do działania i powrotu. W czwartek chyba pójdę ponownie, bo poczułem powracający głód walki. Byłem też wcześniej na seminarium BJJ u Pawła Mistewicza, gdzie znowu poczułem to co wcześniej w kontekście ochoty do treningów. Obawiałem się, że z nogą nie dam rady wiele zdziałać, ale miałem opaskę uciskową i mogłem sporo zrobić. Powoli będę chciał zwiększać intensywność i wrócić do mocniejszych treningów. Kto wie, może mógłbym niebawem zawalczyć. Będę chciał szlifować parter, stójkę, zapasy i boks, żeby wrócić z hukiem.

Naszą uwagę od razu zwróciły dwa ważne wydarzenia w marcu 2019, z których każde może zainteresować Trybsona. Pierwsze to PLMMA pod nowym zarządem, które organizuje wówczas 78 galę, oraz FEN 24 zapowiedziane na Torwar. Z obiema organizacjami nasz rozmówca miał już doświadczenie, ale na tym etapie nie mógł jeszcze zdradzić szczegółów w której z nich będzie jego powrót:

Nie mogę powiedzieć gdzie i kiedy, bo nic nie zostało potwierdzone. Propozycje jednak były i chciałbym wrócić w marcu. Jeżeli nie wtedy, to przewidywany jest czerwiec. Ja jednak chciałbym już zawalczyć w marcu.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kalbar
Kalbar
3 lat temu

Krzycz Trybson

Bolo
Bolo
3 lat temu

Teraz powinno dzialac https://youtu.be/85vVENjRELI

Bolo
Bolo
3 lat temu

https://www.youtube.com/watch?
v=85vVENjRELI&feature=share
Youtube mi taka kompilacje dzis wyslal, ciekawy material

NajMMAn
NajMMAn
3 lat temu

Marzec i czerwiec czyli kolejne gale fenu

moon
moon
3 lat temu
moon
moon
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
3 lat temu

To już na stałe zapisało się w historię polskiego mma 😉 Tzw „klasyk”

moon
moon
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
3 lat temu

Nie każdy ma zaszczyt uczestniczyć w czymś wielkim na scenie mma 🙂

moon
moon
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
3 lat temu

też prawda.

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x