Podsumowanie House of Gladiators 2 z organizatorem Pawłem Karwowskim

01 grudzień 2018
0

Obszerne podsumowanie drugiej House of Gladiators w Zabrzu, współorganizowaną przez Pawła Karwowskiego. Wydarzenie zgromadziło komplet widzów na Hali Widowiskowo-Sportowej Pogoń, a same pojedynki potrafiły cieszyć oko:

Środowisko kibiców nie zawiodło. Było widać bardzo dobry doping i z szacunkiem po każdej stronie. Ja się bardzo cieszę, obiecali pełen szacunek tak jak rok temu i ja się bardzo cieszę. Na wszelki wypadek wystosowałem przed galą prośbę do kibiców, że to jest profesja i uszanowali to.

Dwie najważniejsze walki mogły pozostawić pewien niedosyt lokalnych fanów, ale to nie zniechęciło kibiców do gorącego dopingu przez cały czas trwania gali:

Piotr Walawski to doświadczony i młody zawodnik z mocnego teamu Shark Top Team, siły miał bardzo dużo. Krzysztof Marczuk zawsze trzymał dobrą formę, nie da się tego ukryć. Walka była bardzo mocna i to mi się podobało. Jego rywal okazał się mocniejszy na przestrzeni trzech rund i trzeba mu to oddać.

Jeżeli chodzi o Piotra Poniedziałka, to tu była mała niespodzianka. Po pierwsze udało się go sprowadzić szybko na ziemię, co nie jest łatwą sztuką. Po drugie, jeszcze skończyć go w 1 rundzie a nie zdarzają mu się takie walki. Natomiast Rafał Błachuta to nie jest zawodnik z pierwszej łapanki, bo to doświadczony facet który wiedział po co tu przyszedł. Powrócił do oktagonu w najlepszym stylu w jakim mógł.

Koniec końców, są poważne plany by dołożyć jedną edycję więcej w 2019:

Plany żeby przyśpieszyć są teraz jeszcze bliżej. Widzieliśmy, że wszystko było tak jak należy. Kibice dopisali, walki były bardzo dobre i pozostaje tylko zrobić trzecią edycję. Planujemy zrobić ją do połowy 2019, ale nie chcę podawać konkretnej daty, bo podobnie było w zeszłym roku gdy moje osobiste sprawy zmusiły nas do przesunięcia terminu. W listopadzie na pewno odbędzie się gala, a wcześniej jeszcze w okresie wakacyjnym.

Podziel się ze znajomymi
  • 165
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x