Popek wchodzi w politykę i ogłasza powstanie partii „Młoda Polska”

19 Grudzień 2018
10
Popek wchodzi w politykę i ogłasza powstanie partii „Młoda Polska”

„Nie pytaj, co Popek może zrobić dla Ciebie. Zapytaj, co Ty możesz zrobić dla Popka”… i tak parafrazując tragicznie zamordowanego Prezydenta Kennedy’ego możemy śmiało przejść do newsa dnia, a w zasadzie sprzed 3 dni, gdy Paweł Mikołajuw ogłosił „Manifest Młodej Polski.” Ale o co chodzi? – zapytacie.

Kochani rodacy, w zaistniałej sytuacji nie mamy co na nich liczyć. Ja osobiście kurwa mam tego dość. Dlatego robię to dla dobra swoich dzieci i Waszych dzieci. Zajmuję się teraz polityką i otwieram partię Młodą Polskę. Głosując na Młodą Polskę, głosujecie na samych siebie. Ja musiałem zmienić swoje życie dla swoich dzieci i zamierza zmienić kraj także dla swoich dzieci. Pamiętajcie, że ten kraj jest w naszych rękach, my jesteśmy jego właścicielami i tylko my możemy coś w tym kraju zmienić. Ja nie jestem aniołkiem, popełniłem dużo błędów, ale ja do tych błędów potrafię się przyznać. Pamiętajcie, głosując na Młodą Polskę głosujecie na samych siebie. Pozdrawiam.

Głosujemy ale tylko pod warunkiem, że na liście będzie również Marcin Najman oraz cała plejada zawodników MMA, którzy ostatnio próbowali sił w lokalnych wyborach.

UPDATE: Swój zdecydowany sprzeciw wyraził Mirosław Okniński, który napisał na Facebooku:

Popek pener pijak narkoman idol gimbazy. Zakłada partie w której można chlac i cpac mysle ze kilku milionom się to spodoba. Partia powina nazywać się „Młoda nacpana Polska” kto lubi cpac głosuje na Popka.

Podziel się ze znajomymi
  • 90
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kalbar
Kalbar
2 lat temu

Nie będę popierał tej partii ☠

johny bravo
johny bravo
2 lat temu

HAHAHAHA poziom zidiocenia w polsce rosnie z roku na rok wiec i ta kandydatura wcale mnie nie dziwi. Wiecej cpania , dopalaczy a za 5 lat wystawia psa ktory jezdzil koleja i jeszcze go wybiora hahaha

moon
moon
2 lat temu

Najman bedzie motorem napędowym partii a Kononowicz murowanym faworytem na prezydenta ( słyszałem ze startuje) 😎. I wcale sie kurwa nie zdziwię jak motłoch wybierze 😋

moon
moon
2 lat temu

Mma taniec z „gwiazdami” teraz polityka. Próbuje na swojej głupocie wyssać kasy ile sie da a imbecyle płacą.

moon
moon
2 lat temu
Reply to  W.Mrozowski

Dlatego napisałem ze imbecyle płacą a nie ze imbecyl bierze. Nie jest taki głupi jak sie wszystkim wydaje tylko ich dyma tych pseudo fanów pewnej organizacji czyli kwiat polskich gównozjadów na kasę po kolei.

NajMMAn
NajMMAn
2 lat temu
NajMMAn
NajMMAn
2 lat temu
Reply to  W.Mrozowski

Niby tak, ale nie do końca😯