RIZIN 14: Justyna Haba zadusiła Shinju Auclair do nieprzytomności w zawodowym debiucie

31 grudzień 2018
0
RIZIN 14: Justyna Haba zadusiła Shinju Auclair do nieprzytomności w zawodowym debiucie
foto.: fite.tv

Znamy wynik trzeciego pojedynku RIZIN 14, na którym mieliśmy polski wątek z Justyną Habą (1-0). Po dynamicznych dwóch rundach, Polka zdołała zadusić niepokonaną jeszcze przed chwilą Shinzu Nozawę Auclair (2-1) w swoim zawodowym debiucie. Warto podkreślić, że rywalka była tu zdecydowaną faworytką.

Runda 1.

Amerykanka przycisnęła tempo. Justyna wydawałoby się mniej techniczna w stójce, pierwsza trafiła mocnym sierpem. Shinju skróciła dystans, ale Haba rozerwała uścisk i trafiła prawym. Justyna ewidentnie szuka mocnego sierpa i trafia, ale sama zostaje powalona na ziemię, skąd od razu zarzuca nogi do trójkąta. Stamtąd idzie po balachę, kontrolując obie ręce. Niestety łokieć jest zbyt płytko. Po drodze widzieliśmy jeszcze błędną próbę założenia klucza na stopę przez Habę, po której Shinzu uciekła za plecy. Ciasno schroniona w żółwiu, Polka obroniła się przed próbą wpięcia obu nóg.

Runda 2.

Auclair rozpoczęła mocno od uderzeń do próby obalenia, ale została obrócona na plecy. Justyna dobrze wybrała moment by przyśpieszyć. Musi jednak uważać, bo Shinju była bliska założenia balachy. Justyna uciekła i mało tego, wskoczyła do dosiadu skąd zaczęła pracować łokciami. Amerykanka obróciła się oddając plecy, co skrzętnie wykorzystała Polka. Ciasno założone duszenie, sekunda po sekundzie odbierały rywalce dech aż do nieprzytomności. Świetny zawodowy debiut Justyny Haby.

https://twitter.com/Jolassanda/status/1079634247881842688

Transmisja z gali jest dostępna za pośrednictwem FITE TV.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x