Babilon MMA 7: Artur Głuchowski wykorzysta pewność siebie Kity przeciwko niemu

22 Styczeń 2019
2
Babilon MMA 7: Artur Głuchowski wykorzysta pewność siebie Kity przeciwko niemu
foto.: polsatsport.pl

To najcięższe starcie Babilon MMA 7, które ma szansę zapisać się w historii jako pojedynek pełen grzmotów i highlightów w parterze. We wczorajszej rozmowie w studio Polsat Sport, powracający Artur Głuchowski (6-5) opowiedział co kierowało nim przy podjęciu decyzji o powrocie do zawodowych startów:

Trenowałem cały czas, bo MMA to moje życie. Byłem zajęty swoimi sprawami finansowymi. Wróciłem, jest forma i zobaczymy jak to będzie. Mam cele mimo upływającego czasu. To po prostu siedzi we mnie. Teraz walczę z Michałem w piątek, a później mam zaplanowane starcie za granicą. Ciągnie wilka do lasu, żeby się bić i żeby się sprawdzać. To jest we krwi.

Reprezentant Poznania twierdzi jednak, że ponad 3 lata przerwy nie poszły na marne, a wręcz w drugą stronę:

Dojrzałem do walk. Moje wcześniejsze pojedynki nie podobały mi się. Teraz wszystko jest bardziej przemyślane i wiem, że to przyniesie rezultaty. Przygotowania rozpocząłem wcześniej, bo jak wiadomo rzuciłem wyzwanie Damianowi Grabowskiemu, ale do tego starcia nie doszło. Przepracowałem bardzo ciężko ten czas w Ankosie, a tam na brak sparringpartnerów nie mogę narzekać. Cieszę się, że wszystko idzie ku końcowi, bo mój organizm został mocno wyeksploatowany, więc teraz regeneracja i walka. Chciałbym pokazać w walce jak przepracowałem ten czas.

O samym rywalu mówi z szacunkiem, ale do Żyrardowa jedzie po zwycięstwo. Podobnie jak jego poprzedni klubowi koledzy, którzy mieli okazję mierzyć się z Michałem:

Jestem bardzo zadowolony, że walczę z Michałem bo to wielka postać w MMA. Cieszę się, że będę mógł się z nim sprawdzić. Każdy inaczej walczy, koledzy klubowi chcieliby mi podpowiedzieć ale to ja muszę znaleźć odpowiednią drogę. Słucham tego co mi mówią, ale muszę iść swoją drogą. Pewność siebie Michała to coś co na pewno mogę wykorzystać. Jego pewność siebie to poniekąd jego słabość.

Podziel się ze znajomymi
  • 57
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kalbar
Kalbar
2 lat temu

Będę oglądał 🤛

moon
moon
2 lat temu

Szykuje sie bardzo dobra walka. Zestawienie na pięć.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x