Daniel Rutkowski: „Skupiam się na sobie, a nie mocnych stronach Rejewskiego.”

21 Styczeń 2019
0
Daniel Rutkowski: „Skupiam się na sobie, a nie mocnych stronach Rejewskiego.”
foto.: babilonmma.pl

Biorąc pod uwagę kaliber dotychczasowych rywali, Łukasz Rajewski będzie dotychczas najpoważniejszym wyzwaniem z Polski jakie czeka Daniela Rutkowskiego na Babilon MMA 7. Kilka dni temu reprezentant Cross Fight Radom udzielił wywiadu w polsatowskim programie Puncher, w którym opowiedział czego powinniśmy się spodziewać w Żyrardowie:

W sobotę odłączamy z Łukaszem na chwilę koleżeństwo. Nadal się szanujemy. On jest dla mnie wzorem, ponieważ jest świetnym zawodnikiem. Ja mam dać z siebie 100%, by móc później powiedzieć z czystym sumieniem, że dałem z siebie wszystko.

Zamiast skupiać się na atutach rywala, „Rutek” zamierza narzucić swój styl i przejąć kontrolę nad pojedynkiem:

Raju może mieć spokojną głowę, nie analizuję jego walk. Wiem, że ma mocną stójkę, zapasy i grappling. Ma wszystko, ale ja skupiam się na sobie, żeby samemu popełnić jak najmniej błędów. Nie oglądam jego walk, bo chcę się skupić na tym co samemu mam najlepsze.

Chciałbym, żebyśmy walczyli przez 3 rundy i żebyśmy pokazali jak najlepsze widowisko. W zapasach bardzo chciałem walczyć na Olimpiadzie. Jak bardzo człowiek się czymś przejmuje to niekoniecznie mu to wychodzi. Tutaj podchodzę do wszystkiego tak, że mam zdrowie i chęci. Uczę się, ale jednocześnie traktuje to jako zabawę.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x