DSF Challenge 20: Jarosław Daschke w obronie pasa przed Adamem Gielatą

07 Styczeń 2019
0
DSF Challenge 20: Jarosław Daschke w obronie pasa przed Adamem Gielatą

Przed nami jeszcze 19-ta edycja DSF Challenge w Grudziądzu, ale organizacja już teraz uruchomiła przy swoim napiętym harmonogramie promocję DSF 20 w Krakowie. W jednym z najważniejszych pojedynków zobaczymy tradycyjnie starcie z mistrzowskim pasem w tle, tym razem w kategorii 71 kilogramów gdzie króluje obecnie Jarosław Daschke. Zawodnik już na początku roku zapowiedział aktywny 2019 i rzeczywiście:

Nie podsumowywałem roku 2018, ponieważ nie był dla mnie zbyt łaskawy, nie ma co narzekać i się żalić . Wywalczyłem pas najlepszej federacji kickboxingu w Polsce DSF Kickboxing Challenge‼️ Teraz przyszedł czas na rok 2019! Dla niektórych przypominam  że w tym roku nie będę statystą, a kolejka do walk ze mną ustawiła się długa.

A kolejkę rozpoczął Adam Gielata, który po wygranej w Częstochowie zapowiedział, że chce walczyć z Dashke, co organizacja postanowiła wdrożyć w rzeczywistość.

🔥💣 BOOM!🇵🇱🥊 Jarosław Daschke vs Adam ,,Polish Psycho" Gielata o pas mistrzowski na gali DSF 20: Królowie Ringu I…

Opublikowany przez DSF Kickboxing Challenge Piątek, 4 stycznia 2019

Bilety na galę są już dostępne w sprzedaży internetowej od 80 złotych TUTAJ. DSF 20 odbędzie się na Hali Widowiskowo SPortowej KS Hutnik i zapowiada się ekscytująco ponieważ zobaczymy na niej m. in. Łukasza Jarosza.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o