Jan Lodzik o zmianie rywala: „Trzeba w końcu pokonać demony przeszłości.”

23 Styczeń 2019
0

Mistrz kategorii 65 kg Jan Lodzik o zaskakującej zmianie z Mateusza Rajewskiego na Eliasza Jankowskiego, która wynikła dosłownie w ostatnim tygodniu przed DSF Challenge 19:

To jest szybka zmiana, o której dowiedziałem się w poniedziałek o 20:30 gdy jechałem na ostatnie tarcze, więc to był szok. To pierwsza taka sytuacja w mojej karierze, ale kości zostały rzucone. Ten pojedynek się odbędzie i dlatego super ukłony dla Eliasza, że przyjął walkę bo pokazał kawał serducha. Ja również pokazałem, że nie boję się nikogo i mogę walczyć z każdym. To są takie moje demony przeszłości i trzeba je w końcu pokonać.

Z rywala którego pokonał dwukrotnie, Lodzik dostał przeciwnika z którym samemu przegrywał. Mimo wszystko obowiązkiem mistrza jest podejmować się każdego wyzwania. Do tego bardzo pewnego siebie wyzwania, bo Jankowski był mocno zdeterminowany na ważeniu:

Eliasz jest zawodowcem, to jest wojownik. On nie gra pewnego siebie, on jest pewny siebie. To jest wojskowy, ma walkę we krwi i dlatego ja go będę zawsze szanował. Cieszę się, że zawalczymy bo to będzie weryfikacja postępów jakie poczyniłem. Jestem 10 razy lepszy od tamtego czasu i fajnie będzie to zweryfikować. Na 2 dni przed galą nie da się już przygotować taktycznie. Znamy obaj mocne i słabe strony, więc ten kto tę wiedzę lepiej wykorzysta. Uważam, że to może być walka roku i to już na początku 2019.

Gala już jutro na sport.tvp.pl od 19:30 i na TVP SPort od 19:50.

Podziel się ze znajomymi
  • 84
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x