Maksymilian Bratkowicz przed DSF 19: „Kiedyś będę numerem 1 na świecie!”

22 Styczeń 2019
0

Mimo decyzji o przeniesieniu gali z Grudziądza do Warszawy, karuzela DSF Challenge 19 kręci się dalej, a wraz z nią szesnastu zawodników z rozpiski. W najnowszym materiale promującym osobę Maksymiliana Bratkowicza, mistrz kategorii 86 kg wydaje się mocno zmotywowany, mimo że w jego pojedynku również nastąpiła zmiana i teraz zmierzy się z Danielem Viedenthalerem z Czech:

Nie wiem jaki ma rekord. Widziałem jakieś jego walki. Wiem, że startuje wciąż również amatorsko bo walczył tam gdzie ja w Pradze i zajął wówczas 2 miejsce. Daniel jest w moim wieku i wywodzi się z muay thai. Cały czas idzie do przodu i tak napiera na rywali. Na pewno jest lepszy niż mój poprzedni przeciwnik. Na co dzień walczy w 91 kilogramów, więc jestem ciekawy czy zrobi wagę do 86 kg.

Mimo mocnej zmiany zarówno w kontekście rywala jak i miejsca w którym odbędzie się gala, Maks pozostaje skoncentrowany na celu i obronie tytułu:

Kiedyś będę numerem 1 i wszyscy będą o mnie mówili. Chcę ponownie wejść do ringu i pokazać prawdziwy pazur, najlepszą wersję Maksa. Nasza klubowa dewiza „twardzi jak stal” nie jest przypadkiem. Moje piszczele też są ze stali, także bądź gotowy. Dwóch moich ostatnich przeciwników się o tym przekonało.

Gala DSF Challenge już w najbliższy czwartek do obejrzenia również na antenie TVP Sport.

Podziel się ze znajomymi
  • 37
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o