Piotr Kacprzak kontra Dawid Śmiełowski na Babilon MMA 7

14 Styczeń 2019
0
Piotr Kacprzak kontra Dawid Śmiełowski na Babilon MMA 7

Dwóch reprezentantów młodego pokolenia: Piotr Kacprzak (1-0) i Dawid Śmiełowski (3-0) zmierzy się na styczniowej Babilon MMA 7 pod koniec stycznia. „Królik” będzie debiutował w organizacji, ale to on ma większe zawodowe doświadczenie i aż trzy zwycięstwa przed czasem.

Pierwszy z wymienionych to już sprawdzony fighter Babilonu, który w grudniu debiutował jako zawodowiec. Wcześniej jako amator, dwukrotnie walczył u Tomasza Babilońskiego, w sumie wygrywając u niego wszystkie trzy walki. Ostatnio w genialnym stylu przejechał się w parterze po Filipie Lamparskim (0-2), który naszym zdaniem był faworytem tamtego starcia. W rozmowie z MMAnews Piotr krótko podsumował fighterski styl Dawida:

Oglądaliśmy pojedynki Dawida wspólnie z trenerem. Jest wysoki, fajnie kopie, a w stójce ogółem bazuje na zachowaniu odpowiedniego dystansu. Na pewno jest ciężki do wywrócenia. W parterze też nie jest ciemny.

Co do samej organizacji będzie to mój czwarty pojedynek w Babilonie. Kontrakt podpisany i cały czas proponują mi kolejne walki. Mimo, że dopiero co walczyłem w grudniu, nie miałem problemu żeby wziąć to starcie w styczniu. Cały czas jestem w przygotowaniach, bo w lutym planuję udział w Mistrzostwach Polski jiu jitsu, które odbędą się w Luboniu. Później mam jeszcze Mistrzostwa Europy ADCC też w Luboniu i Mistrzostwa Polski ADCC w Warszawie.

Gala Babilon MM 7 już 25 stycznia w Żyrardowie. Bilety w cenie od 40 złotych na eventim.pl. Transmisja telewizyjna na antenach Polsatu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments