Podsumowanie Zagłębiowskiego Horror Show 2: „Błeszyński w Babilon MMA!”

28 Styczeń 2019
0

Obszerne podsumowanie niedzielnego Horror Show 2 w Sosnowcu ze współorganizatorem Piotrem Peplińskim. Zgodnie z założeniami matchmakingu, udało się uzyskać pełne spektrum emocji od samego początku do końca imprezy:

Tak jak zakładaliśmy na ważeniu, tak udało się na gali. Cieszę się, że mieliśmy bardzo mocnych przeciwników dla naszych fighterów, do Adriana Błeszyńskiego i Artura Kuli. Zdali egzamin jak należy. Niestety nie wszyscy nasi zawodnicy od nas nie wygrali, ale nie o to w tym sporcie chodzi. Musi zwyciężyć lepszy i w niektórych przypadkach tak właśnie było.

Z ciekawostek, które wyszły przy okazji… zwycięstwo Adriana Błeszyńskiego w walce wieczoru najwyraźniej oznacza jego awans i kontrakt z Babilon MMA:

Obawiałem się, żeby Adrian nie spiął się w walce z Claudio Rochą. No ale ekstra, jestem bardzo zadowolony. Teraz będzie miał okazję pokazać się na Polsacie Otwartym na Babilonie. Warto, bo to topowy i mocny zawodnik.

By na koniec usłyszeć zapowiedź trzeciej gali:

Nie chcemy tego za często promować. Działamy jako stowarzyszenie non profit i robimy to dla promocji naszego regionu. Takie raz na 10 miesięcy lub raz na rok, to zależy też od dyspozycji naszych zawodników, będziemy to organizowali.

Podziel się ze znajomymi
  • 31
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x