Video: Tito Ortiz i Chael Sonnen potwierdzają rewanż

10 Styczeń 2019
0
Video: Tito Ortiz i Chael Sonnen potwierdzają rewanż
foto.: youtube.com

Emerytowany Tito Ortiz (20-12-1) przebaczył ostatnio wszystkim z kim miał na pieńku, najwyraźniej poza Chaelem Sonnenem do którego pała niechęcią przynajmniej od momentu w którym jego rywal otworzył usta by promować ich wspólne starcie z 2017 na gali Bellator 170. W wywiadzie dla TMZ Bad Boy z Huntington potwierdził, że Panowie zmierzą się po raz drugi:

Ja niczego nie zacząłem, to CHael zaczął, jak Chuck. Tym razem go zmiażdżę, nie będę go poddawał, zmiażdżę go. To prawdopodobnie będzie na Spike TV, Scott Coker to załatwi. Nigdy nie walczyłem na Madison Square Garden. Chciałbym dodać to miejsce do swojego repertuaru, bo tam walczyli najwięksi. Zrobię coś dla MMA, bo Chael ma duże usta i ja mu je zamknę. Nie będę się z nim przepychał, dowalę mu na dystansie trzech rund.

Starcie numer jeden zakończyło się błyskawicznie na korzyść Ortiza, który zadusił Sonnena w 2:03 pierwszej rundy. Kilka tygodni później Chael wyznał, że zmusił jego rywala, aby ten poddał się werbalnie, choć sędzia John McCarthy wykluczył taką ewentualność. Najwyraźniej sprytne podwaliny pod rewanż zrobiły swoje i teraz przegrany Chael Sonnen również potwierdził przygotowania pod drugą walkę w swoim stylu:

Wciąż jestem zazdrosny o to, że ze mną wygrał i chciałbym tego starcia, ale to Tito mnie potrzebuje. Ja go nie potrzebuję, bo mam mnóstwo pracy gdzie indziej. Mam sporo obligacji wobec gości, którzy wymagają skopania im tyłków. Skłamałbym jednak gdybym nie powiedział, że nie chcę tego pojedynku. Zmusiłem go do poddania, przypiliłem go do ziemi w zapaśniczym stylu, nie skończyłem z Tito Ortizem. Od 2008 nie byłem na karcie dalej niż jako druga walka wieczoru, bo jestem najlepiej sprzedającym bilety zawodnikiem. On jest na samotnej wyspie, bo myślał że organizacja Oscara de la Hoya jest czymś dobrym. Potrzebujesz mnie, ale ja Ciebie nie uratuję. Wsadzę Cię do szalupy, przedziurawię ją i będę obserwował jak w niej toniesz.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o