Volkan Oezdemir kontra „Dewastator” Dominick Reyes na UFC on ESPN+ 5

autor:
07 styczeń 2019
0
Volkan Oezdemir kontra „Dewastator” Dominick Reyes na UFC on ESPN+ 5
foto.: ufc.com

Kolejne bardzo ciężkie wyzwanie czeka byłego pretendenta wagi półciężkiej, Volkana Oezdemira (15-3-0), którego włodarze postawili naprzeciwko niepokonanego Dominicka Reyesa (10-0-0), noszącego przydomek Dewastator, co odzwierciedlają przebiegu jego pojedynków. Starcie odbędzie się 16 marca w Londynie.

Gdy czar Volkana Oezdemira prysł w konfrontacji z Danielem Cormierem, kiedy w styczniu 2018 roku Szwajcar został zmieciony z powierzchni oktagonu i jego marzenia o mistrzostwie oddaliły się, szybka próba odbudowy 29-letniego zawodnika nie poszła po myśli kierownictwa UFC, bo w październiku Anthony Smith zapewnił mu drugą porażkę z rzędu przed czasem. Teraz znów No Time będzie musiał wznieść się na wyżyny, ponieważ ewentualna trzecia wpadka może bardzo obniżyć jego loty w organizacji.

Reyes jest jak na razie nie do powstrzymania, mając dziesięć wygranych walk w karierze bez skażenia. Trzy z czerech występów w UFC kończył przed regulaminowym czasem, a dokładnie w pierwszych rundach. Ostatnią walką pokazał, że potrafi także toczyć pojedynki przez dłuższy czas, pewnie wypunktowując i mocno wstrząsając byłym pretendentem do tymczasowego pasa, Ovince’m St. Preux’em. Czy Dewastator stanie się kolejną gwiazdą kategorii półciężkiej?

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x