Wujek Samo Zło wyboksuje Arabowi sport z głowy na FEN 24

15 styczeń 2019
5

Chwilę po ogłoszeniu raperskiego pojedynku na FEN 24, nowo podpisany Wujek Samo Zło zapowiedział przed dziennikarzami swoją sportową złość, jaką poczuje Arab podczas starcia bokserskiego na FEN 24. Dobrze przeczytaliście… bokserskiego, a nie MMA czy K-1:

Obiecuje, że zrobię show. Nie będziemy się masować ani przewracać. Będziemy się boksować. Chcę nauczyć młodsze roczniki szacunku. Nie będziemy kopać, nie zrobi mi żadnej dźwigni, zrobimy to na ręce. Szacunek dla wszystkich sportowców i udowodnię ci Arab, że ty nie jesteś prawdziwym sportowcem a jedynie sportowcem na potrzeby show. Ja pokażę, że jestem lepszym sportowcem, raperem i możliwe, że nawet dostaniesz w oko na ważeniu.

Zapytany o background w sportach walki, nasz rozmówca odpowiedział:

Trenowałem kiedyś judo i zapasy, ale sporty walki straciły mnie w okolicy liceum. Ale jak wspomniał kolega, jestem z wolskiej dzilnicy robotniczej a tam solówki są tradycją. Tam kto się nie bije… Będziemy walczyli na dystansie 3 rund ale jak będzie pajacował to zakończę to wcześniej.

Więcej w wywiadzie powyżej.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
eMWu
eMWu
3 lat temu

No trochę przesadzili z tym Wujkiem. Gościu wygląda jakby nigdy niczego nie trenował, taka walka to nawet nie za bardzo ciekawa się wydaje bo z góry wiadomo jak będzie wyglądać.

NajMMAn
NajMMAn
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
3 lat temu

Wez go na live , śmiechu by było

moon
moon
3 lat temu

Skąd ci ludzie biorą takich wieśniaków do gal sportowych to ja nie wiem… Jóźwiak żeby fame nie zrobił zamiast fen. Wujek kurwa samo zło…. 🤡 ja prdl….

KKS
KKS
3 lat temu

6:10 – wywiad się skończył,a tam dalej na czarno hehe ,a pozniej 11:31 – znow się zaczyna wywiad 🙂 Ale i tak najlepsze było powiedzenie szefa Fenu – stop sterydom i NARkotykom hehe 🙂

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x