Zapowiedź Zagłębiowskiego Horror Show 2: „Dajemy kibicom wielkie emocje.”

27 Styczeń 2019
0

Współorganizator 2-giej edycji Zagłębiowski Horror Show – Piotr Pepliński, z którym poruszyliśmy wątek najważniejszych pojedynków z karty walk:

Widać, że między Adrianem Błeszyńskim i Claudio Rochą iskrzy. Dwóch doświadczonych fighterów, gdzie Brazylijczyk wygrał sześć ostatnich pojedynków i szykuje się dobra walka. Jutro wszystko zweryfikuje klatka.

To już nasz zwyczaj, że opieramy galę na zawodnikach ze Sportowego Zagłębia. Na pewno warto zwrócić uwagę na Artura Kulę z drugiej walki wieczoru, którzy zmierzy się z bardzo mocnym Mateuszem Urbanowiczem. Do tego mocny prospekt Adrian Dudek.

Sosnowiecka hala najwyraźniej ma pękać w szwach, a wszystko dzięki oddanym kibicom oraz pomocy lokalnych władz:

Fajnie, że przyjedzie sporo kibiców z Rakowa Częstochowy. Sam jestem zaskoczony, bo jest dużo większe zainteresowanie niż przy pierwszej gali. Myślę, że kwestia kilkunastu minut i w dniu gali wyprzedadzą się do końca wszystkie bilety.

Prezydent Arkadiusz Chęciński będzie otwierał imprezę. Miasto nas wspiera i gdyby nie oni to byłoby ciężej. Dajemy coś w zamian, bo są mega emocje, wielka impreza w naszym regionie. Pierwsza edycja rozeszła się szerokim echem i myślę, że przy drugiej będzie jeszcze lepiej.

Relacja z gali od 18:45!

Podziel się ze znajomymi
  • 12
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x