Bekus odpowiada na słowa Porczyk: „16 marca okaże się, czy dorównuję jej w MMA”

20 Luty 2019
1

Już za 24 dni Anita Bekus  (1-0) wróci do klatki, by stoczyć swoją drugą zawodową walkę. 16 marca na warszawskim Torwarze zadebiutuje w organizacji FEN w walce przeciwko medialnej i bardziej doświadczonej w każdej płaszczyźnie życia sportowego Kamili Porczyk (3-0). W najnowszym odcinku FEN VLOG – tym razem wystąpiła w nim wspomniana „Lady Zombie”, która odniosła się do wypowiedzi udzielonej  niedawno przez jej przyszłą rywalkę dla Polsatu Sport:

Anita nie dorównała mi w fitnessie i pewnie nie dorówna mi w MMA.

W odpowiedzi zawodniczka Shark Top Team Łódz odrzekła:

Jeżeli chodzi o fitness to rzeczywiście jeszcze Kamili nie dorównałam, ale spokojnie mam na to około 20 lat, a jeżeli chodzi o MMA, czy jej nie dorównam to okaże się 16 maca.

Poniżej można zobaczyć fragment nagrania video a powyżej cały Vlog:

Ponadto, Anita wie już o swojej najbliższej przeciwniczce bardzo dużo, o czym opowiedziała w wywiadzie dla Polsatu Sport:

Wiem o niej bardzo dużo. Obie wywodzimy się z fitnessu. Jestem jej wielką fanką od zawsze. Jak miałam 15 lat i przygotowywałam się do jednych z moich pierwszych zawodów to oglądałam Mistrzostwa Świata, które wygrała. Jeżeli chodzi o MMA, to mamy podobne doświadczenie. Ja mam trzy walki amatorskie, ona trzy zawodowe, gdzie tych amatorskich nie miała wcale. Mamy podobne warunki fizyczne, może z lekką przewagą Kamili, bo to kategoria wyżej niż moja.

Hitowa gala  FEN 24 już 16 marca na warszawskim  Torwarze, gdzie w walkach wieczoru zobaczymy starcie Arkadiusz Wrzosek vs Patrick Schmid i Andrzej Grzebyk vs Kamil Gniadek. Bilety do nabycia za pomocą kanałów Eventim.pl oraz na stronie organizacji: fen-mma,com\bilet.

Podziel się ze znajomymi
  • 25
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
moon
moon
1 rok temu

Myśle ze Porczyk wygra doświadczeniem „sportowym”