Dawid Żółtaszek o Grand Prix DSF: „Z Turyńskim wykruszymy wszystkich i spotkamy się w finale.”

01 luty 2019
0
Dawid Żółtaszek o Grand Prix DSF: „Z Turyńskim wykruszymy wszystkich i spotkamy się w finale.”
foto.: dsfchallenge.com

Najstarszy, ale i mocno zdeterminowany uczestnik Grand Prix wagi ciężkiej DSF Challenge – Dawid Żółtaszek tuż po wczorajszej konferencji prasowej w warszawskim Pałacu Kultury, potwierdził swoją gotowość do starcia z Białorusinem Zaharem Trafimowem:

Czekałem na to pytanie. (Jestem) Stary, ale jary! (śmiech)
Jasne, że dotrę do finału. Trenuję u siebie (w Anglii), sparuję z kim się da. Ostatnio choćby z Danielem Dubois kilka rund… ciężkie doświadczenie, całkiem inne doświadczenie na jego podwórku, ale dobrze to wspominam. Pod koniec roku miałem również kilka bardzo ciekawych ofert na ostatnią chwilę. Niestety zawodnicy nie bardzo chcieli, więc nie będę wymieniał imion czy nazw organizacji. Stwierdziłem więc, że już zaczekam i jestem teraz tutaj.

Rozpiska Grand Prix ma w zanadrzu kilka naprawdę mocnych asów, co Dawid przyznał w rozmowie z fightsport.pl i nie zapomniał jednocześnie o drugim z Polaków:

Turniej jest bardzo mocny. Jest przecież Tomas Hron, który doświadczeniem przewyższa nas wszystkich i on jest faworytem. Trzeba mierzyć jednak wysoko, a ja zawsze mierzę wysoko. Jeżeli miałbym się spotkać z  Michałem Turyńskim, to tylko w finale. Razem wykruszymy wszystkich i spotkamy się w finale. Na pewno czuję się wyróżniony i wniebowzięty, że jestem częścią takiego Grand Prix. Jest tu dużo mocnych zawodników i z pewnością będzie się to dobrze wyglądało.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x