Maciej Jewtuszko o walce na DSF 21 z Ronkiewiczem i odwołanym pojedynku z Parke

25 Luty 2019
0

Maciej Jewtuszko w zbiorowym wywiadzie na DSF Challenge 21, z którym porozmawialiśmy w pierwszej kolejności o odwołanym pojedynku FEN z Normanem Parke, który został podkupiony za 150 tysięcy złotych/40 tysięcy dolarów przez KSW:

Tak jak mówiłem już wcześniej na gali, że pewnie coś się może stać i tej walki nie będzie. Norman jest specyficzną osobą, coś podpisał, coś zrobił, wymyślił. Klauzulę miał taką, że konkurencja mogła go podkupić, zrobiła to w dobrym stylu, z przytupem i tyle.

Po udanym debiucie DSF z Robertem Krasoniem i teraz gdy walka na FEN również się rozpadła, Irokez przygotowuje się do kolejnego wyzwania kickbokserskiego, gdzie zmierzy się z Michałem Ronkiewiczem:

Dzisiaj zapowiedziano moją walkę na 30 marca w DSF w kategorii 75 kg. Czekamy jeszcze 5 tygodni, waga już prawie zrobiona, zostało 6 kg. Dawno już nie byłem w takiej wadze. Pozostaje mi jedynie to przytrzymać, nie szaleć z jedzeniem.

Każdy zawodnik w DSF jest trudny, bo to sama czołówka z Polski. na pewno będzie inny niż poprzedni Robert Krasoń i będzie chciał mnie zdominować. Ja będę musiał sprytem go oszukać i na pewno będę więcej kopał niż poprzednio.

Też myślałem, że dostanę kogoś z za granicy, ale najwyraźniej jestem tu po to, aby rywale się na mnie wypromowali, żebym wreszcie przegrał. Ja jestem tu jednak, żeby wygrywać.

Podziel się ze znajomymi
  • 18
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments