Piotr Strus przed ACA 92: „Jestem w lepszej formie niż do walki o pas.”

16 luty 2019
1

Piotr Strus już na starcie ACA 92 czuje się w dużej mierze zwycięzcą i są ku temu dwa ważne powody. Jednym z nich jest 30% gaży jakie zainkasował po tym jak Ibragim Chuzhigaev nie zrobił wagi:

Ja staram się zawsze profesjonalnie rozwiązywać takie kwestie i dopełniać limity na które się umawiam. Aczkolwiek waga to jest najcięższy element tego sportu. Czy mam jakieś pretensje do Ibragima Chuzhigaeva? Nie. Nie zrobił wagi, a ja będę bogatszy o 30% z jego wypłaty. Czy 1,7 kg to taka różnica? I tak odbiję na 92 kg i obaj wyjdziemy we dwóch mniej więcej ważąc podobnie. To jest umowna  kwestia i myślę, że kosztowało go to dużo zdrowia. Zobaczymy co zaprezentuje w sobotę w klatce. Ja jestem gotowy na wojnę.

Nie tylko zawodnicy z klubu Piotra, ale również zgromadzeni dziennikarze zauważyli świetną dyspozycję fizyczną Strusa i to jest właśnie drugi z powodów dla których w sobotę wyjdzie do klatki w Torwarze pewny siebie:

Ja też tak się czuję i miło mi, że Daniel Omielańczuk też tak twierdzi. Nigdy tak łatwo nie przyszło mi zrobić wagi. Nigdy nie miałem tak dobrego humoru gdy ją robiłem. Nie męczy mnie bycie tutaj, ani żadne sprawy organizacyjne. Naprawdę mam bardzo dobry humor i chce mi się. Największym problemem u zawodników jest to, że wychodzą do walki przemęczeni, a ja taki nie jestem. Długo odpoczywałem i długo wyczekiwałem na tę chwilę, żeby wejść do oktagonu. Jestem w pełni zregenerowany. Nie wymiękłem gdy nie zrobił wagi i nie wymięknę w klatce.

Nawet gdyby zrobił wagę, to nic by to dla mnie nie zmieniło. Wiem bowiem jak ciężko przepracowałem ten okres przygotowań. Wiem ile serca włożyłem w przygotowania i w którym miejscu jestem teraz.. Jestem wyżej przygotowany poziomem niż do walki mistrzowskiej i co za tym idzie, mam formę życia. Chcę jeszcze więcej zaprezentować, a z czysta głowa oznacza mnóstwo pomysłów i rozwiązań w każdej sytuacji.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lamikoboy
Lamikoboy
2 lat temu

kurwa czeczeny orzeneły Stusa , w ogóle Stus bez sensu gada. 2 i 3 dla Stusa , 1 dla Ibrahima

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x