Tomasz Bałdyga zastąpi Roberta Złotkowskiego w roli dyrektora sportowego DSF Challenge

01 luty 2019
2
Tomasz Bałdyga zastąpi Roberta Złotkowskiego w roli dyrektora sportowego DSF Challenge
foto.: dsfchallenge.com

Sporo zmian na szczeblu DSF Challenge, które obok trafionego w 10-tkę Grand Prix wagi ciężkiej, równocześnie ustawia sprawy kadrowe. Niedawno  nastąpiła ważna zmiana na szczeblu Promotor/Prezes, a teraz czapkę dyrektora sportowego z głowy Roberta Złotkowskiego przejął Pan Tomasz Bałdyga:

Federacja DSF Kickboxing Challenge bardzo dziękuje Panu Robertowi Złotkowskiemu za lata intensywnej i owocnej pracy oraz wyraża uznanie za jego w pełni profesjonalne podejście do pełnionych obowiązków. Dziękujemy za poświęcony czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej oraz w życiu osobistym.

A Sławomir Duba dodał:

Bardzo liczymy na zaangażowanie Tomka i świadomie chcemy wzmocnić jego rolę oraz odpowiedzialność, dając mu więcej decyzyjności i autonomii. Jestem przekonany, że wraz z Tomkiem wzmocnimy zespół oparty na merytorycznym przygotowaniu, doświadczeniu i znajomości tej pięknej dyscypliny jaką jest kickboxing.

Jak wspomniano wyżej, nowo mianowany dyrektor sportowy już wcześniej współtworzył karty walk DSF Challenge i teraz po prostu położy jeszcze większy nacisk na tę funkcję:

Moim priorytetem będzie komunikacja z zawodnikami, ułożenie długoterminowego planu funkcjonowania federacji oraz stworzenie optymalnych warunków do osiągania jak najlepszych wyników sportowych.

„Złoty” znany jest w stolicy i w całej Polsce jako trener bokserskich oraz kickbokerskich gwiazd. Swoją funkcję w DSF sprawował od około 2 lat. Wczoraj po raz ostatni mogliśmy go zobaczyć na konferencji prasowej w roli pracownika DSF Challenge.

Podziel się ze znajomymi
  • 13
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
aa
aa
2 lat temu

Moon co mówią „na Warszawie” o odejściu Złotego?

moon
moon
Reply to  aa
2 lat temu

Zadzwoń do Złotego i zapytaj.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x