Zapowiedź walki wieczoru DFN 5 – Orkowski vs Edelbiev: „Mam game plan i zamierzam go wykonać.”

26 luty 2019
0
Zapowiedź walki wieczoru DFN 5 – Orkowski vs Edelbiev: „Mam game plan i zamierzam go wykonać.”
foto.: Babilon MMA/Paweł Grabowski - DFN

Już w najbliższą sobotę powraca Dragon Fight Night ze swoją piątą już edycją gali, która przebiegnie w świetnej oprawie – jak za każdym razem dotychczas. Poniżej znajdziecie zapowiedź najważniejszego pojedynku, w którym utalentowany Michał Orkowski już teraz zapowiedział powrót na ścieżkę zwycięstw. Tym bardziej, że ma już historię z DFN:

Miałem okazję już walczyć na DFN, wtedy wygrałem i mam nadzieję, że teraz uda mi się to powtórzyć. Obydwaj jesteśmy dobrze przygotowani, więc na pewno damy dobrą walkę. Mój rywal jest dobrym, solidnym zawodnikiem.

Po drugiej stronie oktagonu stanie jeszcze na dobre nie odkryty Hazbi Edelbiev, który z kolei ma na koncie zwycięstwo, a później szybką porażkę zdobytą właśnie na DFN:

Ze swojej ostatniej porażki wyciągnąłem takie wnioski, że pośpiech w MMA do niczego nie prowadzi. Trzeba być czujnym cały czas i wychodzić do pojedynku z zimną głową. Utrata paru kilogramów zdecydowanie przełożyła się na moją lepszą pracę w stójce jak również w parterze. Nie interesuje mnie czy rywal będzie silniejszy ode mnie fizycznie. Ja mam swój game plan i zamierzam go wykonać.

Podziel się ze znajomymi
  • 15
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x