Anthony Smith nie jest zaskoczony badaniami Jonesa: „Na jakimś etapie Jon używał dopingu.”

01 marzec 2019
1

Anthony Smith jest najważniejszą z osób powiązanych z sobotnią UFC 235, ale w obliczu najnowszych wyników badań Jona Jonesa, zainteresowanie tym co może mieć do powiedzenia w sprawie jest tym większe wśród dziennikarzy oraz fanów. Na zbiorowym wywiadzie pretendent podsumował aktualne samopoczucie:

Czuję się wyjątkowo dobrze. Walka wciąż znaczy dla mnie to samo. Póki co przebywałem w swoim pokoju, żeby odciąć się od tego całego napięcia przed walką. Mam się dobrze i jestem spokojny. Gdy jestem tu na treningu medialnym to czuję bicie serc ludzi i to bardzo miłe uczucie.

By szybko padły pytania o sprawę numer #1, czyli wykryte pikogramy Turinabolu u mistrza:

To było spodziewane. Nie miałem żadnych wątpliwości. Z jakiegoś powodu ta substancja pulsuje w jego organizmie im bliżej samego pojedynku. Byłbym bardziej zszokowany, gdyby jej tam nie było. Dowiedziałem się o sprawie dzisiaj rano. Dla mnie to nie ma sensu, ale myślę że specjaliści nie postawiliby mnie w takiej pozycji.

Smith nie ma żadnych wątpliwości, że przy ilości badań jakie przechodzi jego sobotni rywal nie jest możliwe, aby doping przeszedł u niego niezauważony. Całe zamieszanie nie wzięło się jednak z niczego:

Na jakimś etapie kariery Jon używał dopingu i nie można z tym argumentować. Jeżeli chodzi o teraz to myślę, że jest czystym sportowcem. Gustafsson i Cormier poświęcili sporo energii skupiając się na jego negatywnej stronie i tym kim Jon jest jako człowiek. Ja wiem, że jest również sporo rzeczy, które Jon robi dobrze w oktagonie i na tym się skupiam. DC i Gus pozwolili, żeby to ich rozkojarzyło, odwracało ich uwagę. Pozwolili Jonowi wygrać, a ja nie pozwolę żeby pokonał mnie emocjonalnie. To się nie stanie.

Na koniec podkreślił gdzie mentalnie jest przed starciem na UFC 235:

Czuję lekki i szybszy niż kiedykolwiek. Stres jest niebywałym obciążeniem, a ja czuję się wspaniale. Jem zdrowo. Gdy byłem w 185 funtach czułem się marnie, bo skupiałem się na tym żeby zrobić wagę zamiast być coraz lepszym. Możliwość zostanie pierwszym mistrzem ze swojego teamu. To będzie świetna historia i nie mogę się jej doczekać.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
saku
saku
3 lat temu

To takie troche targi hipokryzji jak jeden zawodnik wytyka drugiemu używanie soku. Wiadomo że wszyscy lubią soczek, ale czasami niektórym potrafi się on zważyć w organizmie 😉

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x