Cezary Kęsik przed TFL 16: „Walka z Bureshkinem może potrwać 10 sekund lub 15 minut.”

08 marzec 2019
0

Mistrz dywizji 84 kilogramy Cezary Kęsik w rozmowie chwilę po ważeniu TFL 16, gdzie opowiedział nam w jaki sposób spożytkował prawie dwu letnią przerwę od startów:

Tak, 2 lata mnie nie było. W tym czasie wyleczyłem wszystkie kontuzje i czuję się super, forma jest. Jutro będę bronił pasa i mam nadzieję, że go obronię. Pewnie, że dobrze przepracowałem ten czas. Zaraz po tym jak wyleczyłem kontuzje, to zacząłem trenować systematycznie i regularnie w klubie Cross Fight Radom, gdzie trenujemy wszystkie płaszczyzny, a nie tylko MMA. Jestem dobrze przygotowany.

Co bardziej wprawieni w boju fani MMA pamiętają Mikchaila Bureskhina z walk w polskich organizacjach w przeszłości. Cezary również pamięta, ale taktyką zajmuje się jego sztab:

W kwestii rywala to od tego jest trener, który popatrzył na niego i ułożył taktykę. Wszystko wyjdzie w walce, bo to jest MMA. To może trwać 10 sekund lub 15 minut.

Nie można zapomnieć, że w sobotę Kęsik zawalczy praktycznie na własnym podwórku i nie trzeba zgadywać kto będzie faworytem miejscowych kibiców:

Na moje walki zawsze jeździ dużo kibiców. Nie mieszkam w Radomiu, ale tu trenuję. Kibice zawsze byli i są, mam nadzieję że dalej będą. Robimy to razem.

Podziel się ze znajomymi
  • 197
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x