Colby Covington: „Dana White obiecał, że walczę ze zwycięzcą Woodley vs Usman.”

02 Marzec 2019
1
Colby Covington: „Dana White obiecał, że walczę ze zwycięzcą Woodley vs Usman.”

Colby Covington wziął sprawy w swoje ręce, gdy w ten weekend ogłosił światu, że jest w drodze do Las Vegas na UFC 235. Tymczasowy czy raczej były tymczasowy mistrz półśredniej najpierw wpadł na trening medialny z megafonem, by próbować skraść Kamaru Usmanowi jego 5 minut. Później użył swoich wpływów i odnalazł Danę White podczas gry w kasynie, aby zapytać go dlaczego pozbawił go jego szansy.

Sytuacja ma drugie dno, bo kilka tygodni temu Colby wspominał, iż jego pracodawca jest na niego wściekły z powodów osobistych, bo nakrył go z prostytutką. Na wspomnianym LIVE z komórki Covingtona, obok Dany była obecna tajemnicza azjatycka piękność, która natychmiast zniknęła, gdy zobaczyła iż jest nagrywana. To dopiero dolało oliwy do internetu.

W rozmowie z mmafighting.com napotkany przez dziennikarza Colby był akurat w gronie fanów na ulicach Las Vegas, ale z chęcią opowiedział o celu swojej wizyty w mieście grzechu:

Jestem mistrzem ludu i przyszedłem tu, aby ich zabawiać. Ktoś powinien to zrobić, bo ci zawodnicy z karty UFC 235 są nudni i ich uśpią.

Nie omieszkał również nie wspomnieć o kasynowym epizodzie z Daną White, który nie wyglądał na szczęśliwego gdy został znaleziony:

Mówiłem, że znajdę Danę White nawet jeżeli zaprzecza w mojej stronie i pogadamy twarzą w twarz. Znam wielu ludzi dzięki którym wiedziałem, że jest w kasynie i gra w karty. Poszedłem do niego i zapytałem dlaczego nie walczę w ten weekend i lepiej, żebym się zmierzył ze zwycięzcą walki o pas, a on obiecał mi że zmierzę się z wygranym. Cokolwiek mniej, chcę zostać zwolniony z kontraktu. Już wygrałem mistrzowski pas i nikt mnie nie pokonał, gdy go miałem. Pamiętajmy o tym. Byłem z nim w Białym Domu. Kto w historii MMA był w Białym Domu? Jestem jedynym, który tego dokonał. Dlatego walczę o pas albo chcę zostać zwolniony.

„Chaos” nie dał się jednak łatwo zbyć złotoustemu szefowi, który jest w stanie przekonać każdego, ale nie jego:

Zasłużyłem na walkę o pas, ale nie spodziewam się niczego na pewno. Wszystko co mówi ten gość to kłamstwa i nie można wierzyć w to co on mówi. Dlatego wyszedłem do ludzi, spotkałem się z nimi, rozdawałem autografy i całowałem dzieci. Był zaskoczony, gdy mnie spotkał i nie spodziewał się tego. Pogadaliśmy jak faceci, mówiłem że to zrobię.

UFC 235 właśnie stało się jeszcze bardziej interesujące. Poza rewelacyjnymi pojedynkami, jest również całe mnóstwo fighterów, którzy mają osobiście na pieńku z Colbym i z pewnością dojdzie jeszcze do jakiegoś zakulisowego szaleństwa z jego udziałem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zawodnik32
Zawodnik32
2 lat temu

Zarówno Kamaru, Till i Woodley robią Colbyego. Niech tyle nie szczeka.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x