Daniel Rutkowski: „Tomasz Babiloński chce, żebym walczył o pas tu w Radomiu.”

11 marzec 2019
0

Daniel Rutkowski chwilę po całonocnym stróżowaniu w narożniku zawodników Cross Fight Radom na TFL 16, które okazało się świetnym wynikiem dla miejscowych fighterów:

4-1 dla nas, pięciu zawodników od nas i do tego Cezary Kęsik, który dostał angaż do KSW. Póki co były rozmowy, że chcą żeby walczył u nich, ale nazwiska rywala jeszcze nam nie powiedzieli. Dzisiaj jednak pokazał ponownie, że lubelski koń jest niesamowity.

Skoro planach mowa, „Rutek” już przy ostatnim pojedynku z Łukaszem Rajewskim był rozważany w roli kandydata do mistrzowskiego pojedynku:

Rozmawiamy o pasie. Tomasz chciałby bardzo, żebym walczył o niego tu w Radomiu, ale też bardzo chce tej naszej nowej hali na 5000. Jej jednak w tym roku prawdopodobnie nie będzie, więc niestety Tomcio musi się zastanowić, bo tak długo chyba czekać na halę nie będzie. My sportowcy tracimy na tym, bo ta hala nowa jest dla nas i dla ludzi, którzy mają przyjść nam kibicować. Widać to po hali MOSiR, że potrzebujemy większego obiektu, ale ja tego nie przeskoczę.

Status pojedynku „mistrzowski lub nie” jeszcze niepotwierdzony, podobnie jak personalia rywala, choć coś już jest na rzeczy:

Rywal jest w rankingu MMA przede mną, ale czekamy na jego decyzję i chęć walki ze mną.

Podziel się ze znajomymi
  • 207
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x