FEN 24: Paweł Jóźwiak zapowiedział komplet publiczności na Torwarze

16 Marzec 2019
5

Paweł Jóźwiak w obszernej, zbiorowej rozmowie z dziennikarzami przed FEN 24, gdzie zaczął od własnego samopoczucia przed najlepszą sportowo galą w historii organizacji:

Cieszę się, że ważenie wszystkim się podobało bo jest to wprowadzenie do prawdziwych emocji. Moje również sięgają zenitu.

Te sięgają topu również dlatego, że najwyraźniej oczekiwania po gali w Torwarze są tak samo wysokie wśród kibiców, którzy chętnie kupowali wejściówki:

Jest całkiem nieźle i celujemy w komplet publiczności. Jestem bardzo zadowolony ze sprzedaży, najwyraźniej Warszawa nas lubi. Zostały już ostatnie bilety. Żeby tylko nie było tego warszawskiego trendu, że kibice wychodzą po walkach swoich ulubionych zawodnikach. Mam nadzieję, że najwięcej ludzi zostanie do walki wieczoru i Torwar odleci.

Podziel się ze znajomymi
  • 39
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
lamikoboyPrzemekKalbarmoon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kalbar
Gość
Kalbar
Offline

Bluza Slim fit 😋

Przemek
Gość
Przemek
Offline

Zawsze zapowiada. Później w tv jak pokazuja trybuny to sa pustki – za pewne wszyscy w toalecie

moon
Gość
moon
Offline

Najman tez zapowiadał.

Przemek
Gość
Przemek
Offline

Byłem widziałem. Pan Marcin to osobliwy przypadek ktory ma swoj swiat

lamikoboy
Gość
lamikoboy
Offline

Najman ma swój globus. Obserwowałem sprzedaż jego biletów na narodowy na Gruponie po 70% wyprzedaży. Przez tydzień sprdzedał ich 500 max w wiekszości w cenie 30zł + prowizja dla grupona. Ogołnie to tzymałem kicuki za jeggo galę, Pożniej okazało sie, że te zapowiedzi o 10 tysiącach, 15 tysiącach sprzedanyh biletów to pic na wodę Ba trybunach około 5 tys, w wirtualym świecie Najmana 50 tys. W wirtualym świecie Najmana stadion pełny i ma on pas mistrza świata i jest bokserem. Tak naprawdę, Marcin Najman dużo nei różnie się od Bonus BGC, łazarskiegogladiatora, może troche bardziej rozeznany jest w mediach i… Czytaj więcej »