FEN 24: Paweł Jóźwiak zapowiedział komplet publiczności na Torwarze

16 marzec 2019
5

Paweł Jóźwiak w obszernej, zbiorowej rozmowie z dziennikarzami przed FEN 24, gdzie zaczął od własnego samopoczucia przed najlepszą sportowo galą w historii organizacji:

Cieszę się, że ważenie wszystkim się podobało bo jest to wprowadzenie do prawdziwych emocji. Moje również sięgają zenitu.

Te sięgają topu również dlatego, że najwyraźniej oczekiwania po gali w Torwarze są tak samo wysokie wśród kibiców, którzy chętnie kupowali wejściówki:

Jest całkiem nieźle i celujemy w komplet publiczności. Jestem bardzo zadowolony ze sprzedaży, najwyraźniej Warszawa nas lubi. Zostały już ostatnie bilety. Żeby tylko nie było tego warszawskiego trendu, że kibice wychodzą po walkach swoich ulubionych zawodnikach. Mam nadzieję, że najwięcej ludzi zostanie do walki wieczoru i Torwar odleci.

Podziel się ze znajomymi
  • 39
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kalbar
Kalbar
2 lat temu

Bluza Slim fit 😋

Przemek
Przemek
2 lat temu

Zawsze zapowiada. Później w tv jak pokazuja trybuny to sa pustki – za pewne wszyscy w toalecie

moon
moon
Reply to  Przemek
2 lat temu

Najman tez zapowiadał.

Przemek
Przemek
Reply to  moon
2 lat temu

Byłem widziałem. Pan Marcin to osobliwy przypadek ktory ma swoj swiat

lamikoboy
lamikoboy
Reply to  Przemek
2 lat temu

Najman ma swój globus. Obserwowałem sprzedaż jego biletów na narodowy na Gruponie po 70% wyprzedaży. Przez tydzień sprdzedał ich 500 max w wiekszości w cenie 30zł + prowizja dla grupona. Ogołnie to tzymałem kicuki za jeggo galę, Pożniej okazało sie, że te zapowiedzi o 10 tysiącach, 15 tysiącach sprzedanyh biletów to pic na wodę Ba trybunach około 5 tys, w wirtualym świecie Najmana 50 tys. W wirtualym świecie Najmana stadion pełny i ma on pas mistrza świata i jest bokserem. Tak naprawdę, Marcin Najman dużo nei różnie się od Bonus BGC, łazarskiegogladiatora, może troche bardziej rozeznany jest w mediach i w sumie ,więcej osób lubi Bnusa 😀

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x