Higaldo w zastępstwie do Kołtunowicza, Skrzek vs Oliveira dodane do TFL 16

06 Marzec 2019
0
Higaldo w zastępstwie do Kołtunowicza, Skrzek vs Oliveira dodane do TFL 16

Jedno zastępstwo oraz nowy pojedynek zawitał na karcie Thunderstrike Fight League 16, która w sobotę wróci do Radomia. Szykuje się szalony event w którym lokalni zawodnicy będą konfrontowani z przyjezdnymi.

Z gali wypadł niestety kontuzjowany Michał Folc, a w jego miejsce wskoczy egzotyczny Sergio Higaldo (1-1). Hiszpan dopiero co rozpoczął zawodową przygodę z MMA od przegranej w maju zeszłego roku przez ciosy, ale cztery miesiące odpłacił się kolejnemu rywalowi tym samym. Zobaczymy czy Sławomir Kołtunowicz będzie gotowy na nowe wyzwanie i ten sam dylemat ma organizator:

Niestety złe wieści dotarły do nas kilka dni temu z Gdynii. Michał Folc doznał złamania żeber i zmuszony jest wycofać się z pojedynku. W tej sytuacji sięgamy po podopiecznego Guilherme Cadena Rey z Hiszpanii. Cały Radom wspiera Sławka dlatego musieliśmy stanąć na wysokości zadania.

Ogłoszony wcześniej Marcin Skrzek nie będzie miał łatwo, bo czeka na niego wyzwanie zza granicy. Chodzi o Gustavo de Oliveirę, który wg organizatora będzie najcięższym spośród dotychczasowych rywali dla reprezentanta Radomia. Brazylijczyk ma czarny pas BJJ i przyjedzie do Polski po zwycięstwo. Jak podaje komunikat prasowy, na Skrzeka czekało także inne wyzwanie:

Marcin Skrzek pierwotnie miał walczyć z innym rywalem, który z powodu kontuzji wycofał się z walki. To będzie konfrontacja dwóch stylli Brazylijskiego BJJ oraz polskiej szkoły Kickboxingu! Radom czy Reszta Świata?

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Tagi