Jacek Sarna o współpracy TFL z KSW w Lublinie: „Mamy na sobotę 2 duże niespodzianki.”

09 marzec 2019
7

Jacek Sarna na dzień przed TFL 16 w Radomiu, gdzie zorganizuje swoją drugą galę w historii eventów przeprowadzonych w tamtym mieście:

To druga gala TFL w Radomiu, gdzie zdobyliśmy duże doświadczenie organizując pierwsze wydarzenie MMA w ogóle w historii tego miasta. Mamy bardzo dobry kontakt z lokalnymi zawodnikami i to nie tylko ze względu na jutrzejsze TFL 16, ale również ze względu na pozostałe gale które robimy po całej Polsce. Super skład zawodniczy, także same pozytywy.

Dzisiaj rano gruchnęła informacja dotycząca KSW 48, które w kwietniu zawita do Lublina – terenu, który na dobre rozkręcił nasz rozmówca w kontekście MMA. Informacja tym bardziej istotna, bo kilka dni temu pisaliśmy o byłym już mistrzu TFL Hubercie Szymajdzie, który wypadł z szesnastej gali „ponieważ podpisał kontrakt inną, dużą organizacją”:

Każdy kto obserwuje naszą organizację uważnie, może wyciągnąć samemu wnioski. Najpierw wycofanie się Huberta z TFL 16, a później ogłoszenie KSW 48 w Lublinie. Musimy poczekać ze wszystkim do jutra.

Bardzo mi miło, że naszą rzetelną i mozolną pracę ktoś docenił i to właśnie KSW. Na jutro mamy przygotowaną wielką niespodziankę i jest ona związana z KSW, które objęło patronatem galę TFL. To będzie taka nasza współpraca z nimi, więc nie mamy nic przeciwko, że pojawią się w naszym mieście. Nie wchodzą z buta, lecz w bardzo kulturalny sposób wchodzą tu, a my mamy z nimi bardzo dobry układ. Jutro wszystko się wyjaśni, bo mamy w sumie 2 niespodzianki związane z tym wydarzeniem.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
WM
WM
3 lat temu

Żebyś się Jacek nie zdziwił co do zamiarów KSW. Różal ostatnio powiedział, że w Babilonie jest kret, który sprzedaje info do KSW. Satoshi Ishi miał walczyć z Różalem to KSW zabrało go do siebie. Wiele także innych przykładów z PLMMA, FEN, DSF gdzie wykradano zawodników, łamano kontrakty, mieszano w bileterniach, wysyłano donosy itp.

W. Mrozowski
W. Mrozowski
Reply to  WM
3 lat temu

Te przykłady to może 3% góry lodowej wydarzeń, które mają miejsce za kulisami polskiej sceny… is normal

lutek
lutek
Reply to  W. Mrozowski
3 lat temu

Wojtuś fakty ,fakty…?

moon
moon
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
3 lat temu

Znam nawet nazwisko kreta z Babilona, ale jakos mi nie żal pana Tomka bo skurwysyn mu patrzy z oczu mimo iz udaje Jezuska.

lutek
lutek
Reply to  moon
3 lat temu

szroon ty przeciez sie wabisz kretinio:D

moon
moon
Reply to  lutek
3 lat temu

Aleś ty głupi….pedał jedynie jest u mnie niżej w hierarchii a potem taki wymoczek jak ty😎

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x