Jacek Sarna o współpracy TFL z KSW w Lublinie: „Mamy na sobotę 2 duże niespodzianki.”

09 Marzec 2019
7

Jacek Sarna na dzień przed TFL 16 w Radomiu, gdzie zorganizuje swoją drugą galę w historii eventów przeprowadzonych w tamtym mieście:

To druga gala TFL w Radomiu, gdzie zdobyliśmy duże doświadczenie organizując pierwsze wydarzenie MMA w ogóle w historii tego miasta. Mamy bardzo dobry kontakt z lokalnymi zawodnikami i to nie tylko ze względu na jutrzejsze TFL 16, ale również ze względu na pozostałe gale które robimy po całej Polsce. Super skład zawodniczy, także same pozytywy.

Dzisiaj rano gruchnęła informacja dotycząca KSW 48, które w kwietniu zawita do Lublina – terenu, który na dobre rozkręcił nasz rozmówca w kontekście MMA. Informacja tym bardziej istotna, bo kilka dni temu pisaliśmy o byłym już mistrzu TFL Hubercie Szymajdzie, który wypadł z szesnastej gali „ponieważ podpisał kontrakt inną, dużą organizacją”:

Każdy kto obserwuje naszą organizację uważnie, może wyciągnąć samemu wnioski. Najpierw wycofanie się Huberta z TFL 16, a później ogłoszenie KSW 48 w Lublinie. Musimy poczekać ze wszystkim do jutra.

Bardzo mi miło, że naszą rzetelną i mozolną pracę ktoś docenił i to właśnie KSW. Na jutro mamy przygotowaną wielką niespodziankę i jest ona związana z KSW, które objęło patronatem galę TFL. To będzie taka nasza współpraca z nimi, więc nie mamy nic przeciwko, że pojawią się w naszym mieście. Nie wchodzą z buta, lecz w bardzo kulturalny sposób wchodzą tu, a my mamy z nimi bardzo dobry układ. Jutro wszystko się wyjaśni, bo mamy w sumie 2 niespodzianki związane z tym wydarzeniem.

Podziel się ze znajomymi
  • 30
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
moonlutekW.MrozowskiW. MrozowskiWM Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
WM
Gość
WM
Offline

Żebyś się Jacek nie zdziwił co do zamiarów KSW. Różal ostatnio powiedział, że w Babilonie jest kret, który sprzedaje info do KSW. Satoshi Ishi miał walczyć z Różalem to KSW zabrało go do siebie. Wiele także innych przykładów z PLMMA, FEN, DSF gdzie wykradano zawodników, łamano kontrakty, mieszano w bileterniach, wysyłano donosy itp.

lutek
Gość
lutek
Offline

Wojtuś fakty ,fakty…?

moon
Gość
moon
Offline

Znam nawet nazwisko kreta z Babilona, ale jakos mi nie żal pana Tomka bo skurwysyn mu patrzy z oczu mimo iz udaje Jezuska.

lutek
Gość
lutek
Offline

szroon ty przeciez sie wabisz kretinio:D

moon
Gość
moon
Offline

Aleś ty głupi….pedał jedynie jest u mnie niżej w hierarchii a potem taki wymoczek jak ty😎