KSW 47: Maciej Kazieczko pokonał Bartłomieja Koperę większościową decyzją

23 marzec 2019
0
KSW 47: Maciej Kazieczko pokonał Bartłomieja Koperę większościową decyzją
foto.: kswtv.com

Młody, niekoniecznie gniewny Maciej Kazieczko właśnie awansował w oczach swoich pracodawców, pokonując bardziej doświadczonego Bartłomieja Koperę o włos, bo większościową decyzją. Tym samym póki co rywalizacja Łódź kontra Reszta Świata to już 2:0 na korzyść fighterów przyjezdnych.

Dobre warunki fizyczne Kazieczki na pewno były dla niego kluczem do zwycięstwa i nic dziwnego, że Bartłomiej cały czas walczył o skrócenie dystansu i obalenie, po którym miał chwilę na kontrolę z góry. Maciej zdołał jednak wstać i skontrować sprowadzeniem ze swojej strony i teraz to on był u góry. Nie na długo, bo bardziej doświadczony „Małpa” wstał i obalił ponownie, by chwycić rękę uciekającego przeciwnika. Nie na długo bo zegar przerwał akcję.

Druga i trzecia runda to zapaśnicze obalenia na korzyść młodszego Kazieczko, który konsekwentnie punktował i odbierał rywalowi cenne sekundy. Kopera zainkasował solidny podbródkowy próbując wstać z dołu do nogi. Pozostało otrząsnąć się, przetrwać i przetoczyć na plecy skąd powtórka do nogi, po czym znowu wylądował na plecach. Do samego końca Maciej obijał i pod koniec to on był pewnym kandydatem do większościowego 30-27, 28-28, 29-28 na swoją korzyść.

Podziel się ze znajomymi
  • 3
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x