OKTAGON 11: Lagierski wygrał przez TKO, Brandys przegrał duszeniem w 1 rundzie

17 Marzec 2019
0
OKTAGON 11: Lagierski wygrał przez TKO, Brandys przegrał duszeniem w 1 rundzie
foto.: facebook.com

Wczoraj w Czeskiej Ostrawie miała miejsce jedenasta edycja gali Oktagon, na której wystąpiło  dwóch rodaków. Oba pojedynki zakończyły się już w pierwszej rundzie, gdzie Mateusz Legierski (3-0) pokonał przez TKO Michala Konrada  (5-7), a Paweł Brandys (8-6) przegrał przez poddanie z dużo bardziej doświadczonym  Karlosem Vemolą (25-5).

Poniżej przebieg pojedynku Vemola vs Brandys:

Karlos od początku ruszył na rywala, ale tylko kopiąc i zadając zaczepny cios, a drugą ręka chwytał za nogi Pawła, aby go obalić. Tą akcję ponawiał kilkukrotnie, ale Brandys dobrze bronił się przed obaleniem i zadawał więcej celnych ciosów. Vemola dopiął swego i obalił lądując w zapiętej gardzie, a następnie obijał Pawła, który z pleców też zadawał dużą ilość ciosów. Karlos przeszedł do pół gardy i próbował zdobyć pełny dosiad w międzyczasie zakładają klucz na rękę. Następnie Paweł próbował wstać, ale rywal zaszedł mu za plecy i wpiął nogi rozciągając go, po czym założył klamrę dusząc Pawła na pół minuty przed końcem rundy.

Poniżej przebieg walki Mateusza Legierskiego:

Zawodnicy od początku zaczęli kombinacjami w stójce, następnie akcja w klinczu przechodzi pod siatkę, gdzie Czech napierał, ale Mateusz go obrócił i obalił. Legierski próbuje z pół gardy przejść do pozycji bocznej, ale rywal wstaje i próbuje założyć kimurę. Mateusz obronił się i sprowadza rywala  do parteru lądując w pozycji bocznej, gdzie następnie zachodzi za plecy rozciągając przeciwnika i zadaje ciosy kończąc walkę przed czasem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o