Mateusz Rębecki i Michał Piwowarski o szybkim duszeniu na TFL 16: „Zaowocowała zmiana klubu.”

11 Marzec 2019
4

Mateusz Rębecki chwilę po szybkim zwycięstwie klubowego Michała Piwowarskiego na TFL 16, który wygrał błyskawiczną gilotyną:

To było zwycięstwo do jednej bramki, game plan został w 100% wykonany. Obalił, skontrolował go, przeszedł do dosiadu, obił go. Rywal nie wiedział co robić, miał okazję uciec, ale na szczęście Michał skończył to gilotyną. Piękna sprawa i jesteśmy zadowoleni.

Korzystając z okazji zapytaliśmy mistrza FEN o jego najbliższe plany w erze Super Fightów i podwójnych pasów:

Ja mam inny cel i doskonale wiesz jaki on jest. Nie bawię się w inne kategorie wagowe. Tak naprawdę cel jest jeden (UFC).

I w tej chwili dołączył do nas główny aktor wywiadu – wspomniany Michał Piwowarski, który podsumował zwycięstwo i dorzucił małą niespodziankę na koniec:

Zaowocowała zmiana klubu, gdzie mnie doszlifowano pod względem MMA. Byłem spokojny i wyszedłem na pewniaka. Wiedziałem, że ciężko przepracowałem ten okres, bo trenowałem z najlepszymi zawodnikami. Gorszego wpierd*lu niż tam nie będzie, a walka to wyłącznie nagroda. Myślę, żeby zrobić jeszcze dwa pojedynki w tym roku. Tuż po gali jedziemy na zawody grapplingu do Mysłowic. Nie zwalniamy tempa. Jak się chce mieć coś w życiu, to trzeba na to zapracować.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
moon
moon
1 rok temu
Reply to  W.Mrozowski

„Ma rozmach skurwisyn” 😎

moon
moon
1 rok temu

Pozytywny kolunio z tego Rębeckiego.

W. Mrozowski
W. Mrozowski
1 rok temu
Reply to  moon

A drugi to nie? 😉 Mundurowy