PLMMA 78: Paweł Trybała gotowy na pełen dystans z Gerardem Bąkiem

28 marzec 2019
4

Paweł Trybała dzień przed pojedynkiem na PLMMA 78, gdzie wróci po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją w starciu z Gerardem Bąkiem:

Planu nie mogę zdradzić, ale mój rywal ma bardzo bogatą karierę amatorską, którą dokładnie prześwietliłem. Uważam, że mam dobrą strategię na niego i jestem pewny swojego zwycięstwa. Na pewno damy dobrą walkę.

W trakcie rozmowy Paweł zdradził nam swoje małe, drzemiące w nim marzenie odnośnie kariery fighterskiej:

Zawsze marzyłem, żeby stoczyć walkę z kimś z za granicy, żeby podkreślić kontrast walki międzynarodowej i wyjdę z orzełkiem na piersi. Jeżeli pojawi się opcja międzynarodowej wojny, to chętnie w naszych barwach bym się pokazał.

Więcej w wywiadzie powyżej.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
To
To
3 lat temu

Krzysiek co ty godosz 🙂 Nikt z tobą ze starej paki nie chce mieć wspólnego. Na dzień dzisiejszy jesteście na swój sposób frikami. Krzysztof ty jako emeryt a on jako śmiszny chłopek z gwiazd tańczą na lodzie czy big brother 😀

moon
moon
3 lat temu

Super pomysł z tym Kułakiem za mikrofonem 😎

moon
moon
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
3 lat temu

Przynajmniej można u redaktora zauważyć otwarty umysł, poczucie humoru robote wykonywana z jajem. Gdzieś indziej tego nie ma, schemat, dwa pytania na tydzień i sukces a sukces to luz i Koko dzambo i do przodu.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x