Slugfest 16 wraca po rocznej przerwie: „Nadal rozwijamy wielkopolskie MMA.”

13 marzec 2019
0
Slugfest 16 wraca po rocznej przerwie: „Nadal rozwijamy wielkopolskie MMA.”
foto.: Slugfest/Paulina Stranc

Z wyprzedzeniem wiadomo, że pod koniec maja szykuje się mocny weekend dla fanów formuły mieszanej. W ostatnią sobotę odbędzie się kolejna gala SWD w Krakowie, ale dzień wcześniej – 24 maja po prawie roku nieobecności wróci Slugfest z szesnastą już galą promującą fighterów z Wielkopolski.

Zmiany kadrowe, przegrupowanie sił to tylko kilka z sytuacji jaka miała miejsce w życiu organizacji. W rozmowie z Łukaszem Bosackim usłyszeliśmy nieco więcej z kulisów zapowiadanej gali w Wągrowcu:

Prawdopodobnie będzie 10 walk w których wystąpią głównie zawodnicy z Wielkopolski. Tradycyjnie będzie podział na pojedynki zawodowe i amatorskie, tutaj 6 do 4. W maju będzie już prawie rok od poprzedniej, piętnastej edycji i bardzo chcemy już zrobić szesnastą. Jeżeli powieją pomyślne wiatry, to do końca roku będziemy chcieli zrobić jeszcze jedną, a może nawet dwie kolejne.

Co bardziej wypromowane nazwiska odnalazły w międzyczasie swoje miejsce w innych organizacjach, ale nie jest wykluczone, że wrócą. Poza tym za nich również są już kolejni chętni:

MMA nie lubi pustki, ale my nigdy z nikim nie konkurowaliśmy. Robiliśmy swoje, a zawodnicy wiązali się z nami na jedną walkę. Dlatego oprócz sprawdzonych fighterów będą również nowe twarze. Znamy swoje miejsce i dlatego nadal będziemy rozwijali wielkopolskie MMA.

Pozostaje czekać na informacje o sprzedaży biletów. Miejmy nadzieję, że 24 maja w Wągrowcu nie zabraknie ekipy MMAnews.

Podziel się ze znajomymi
  • 129
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Tagi

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x