Adam Kowalski przed FEN 25: „Nie zamierzam cofnąć się przed Kijańczukiem.”

12 Kwiecień 2019
0

Adam Kowalski po panelu dyskusyjnym promującym FEN 25 i jego starcie z odkryciem poprzedniego roku – Rafałem Kijańczukiem. Nasz rozmówca od początku miał bojowe nastawienie, które obiecał przekuć w końcowy sukces:

Rafał jest perspektywiczny, był odkryciem roku i jest pupilkiem mediów. Wiem, że będziecie za nim i wiem jak działają media. Co chwila jest wywiad z Rafałem jeden za drugim i będziecie stawiać na niego. Ja chcę pokazać się ze strony sportowej. Nie będę dużo mówił, w każdej walce wychodzę żeby wygrać i tak samo będzie tutaj. Dużo zmieniłem w swojej karierze i mogę skoncentrować się na sporcie. Byłem po dwóch porażkach, wyciągnąłem wnioski i jestem zupełnie innym zawodnikiem.

Olsztyński fighter za nic ma otoczkę medialną wokół swojego przeciwnika i w dniu walki skupi się wyłącznie na swoich mocnych stronach:

Ja go wcale nie lekceważę, bo jest mocny. Jeżeli jednak skupię na swoich atrybutach, to mogę wygrać. Ciężko mi powiedzieć jaki będzie Rafał po pierwszej przegranej, a to co Rafał będzie robił to sprawa drugorzędna dla mnie. Nie zamierzam się przed nim cofnąć. Mocno się przygotowuję, bo już od miesiąca wiem o tym pojedynku. Jestem pewny siebie, a wcześniej mi tego brakowało i to będzie klucz do mojego sukcesu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o