Datsik przegrał przez dyskwalifikację z rosyjskim YouTuberem

18 Kwiecień 2019
0
Datsik przegrał przez dyskwalifikację z rosyjskim YouTuberem

Konserwatywna Rosja również powoli ulega czarowi internetu, a w jego łaski trafiają coraz bardziej „barwne” postaci. Półtora miesiąca po wyjściu z więzienia popularny „e-wariat” Vaycheslav Datsik (10-15) stoczył i przegrał walkę z tamtejszym YouTuberem Artemem Tarasovem. Całość oczywiście przebiegała po raz kolejny w kontrowersyjnych okolicznościach.

Tytularny Datsik trafił do internetowego main streamu w 1999, gdy znokautował debiutującego wówczas byłego mistrza UFC Andrei’a Arlovskiego i już wtedy było widać, że z jego kondycją psychiczną nie jest najlepiej. Liczne występki, pobyt w szpitalu psychiatrycznym i ucieczka, a teraz więzienie, tylko potwierdziły diagnozę. Niemniej jakimś cudem Vyacheslav nadal funkcjonuje w społeczeństwie. Kilka dni temu zmierzył się nawet ze wspomnianym YouTuberem.

Artem ma już 5 wygranych walk z debiutantami. Areną pojedynku był jeden z klubów sportowych w Moskwie. Obecnych na sali było najwyżej kilkadziesiąt osób, z czego każda musiała oddać wcześniej telefon komórkowy, aby nagranie nie wyciekło wcześniej niż planowane oficjalne. Najwyraźniej nieokiełznany Datsik kilkukrotnie faulował przeciwnika w 3 rundzie, a sędziowie orzekli w końcu dyskwalifikację i jednocześnie wygraną Tarasova. Wściekły Vyacheslav obwinił ich za przegraną, twierdząc jednocześnie, że byli skorumpowani:

Wszyscy widzieliście. Był martwy. A sędziowie wyjechali z takim gównem. Sędziów nie da się pokonać. Oni są skorumpowani.

Na video poniżej możecie przebieg starcia, zakończony feralnym kolanem na krocze leżącego Artema:

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x