Jakub Martys o zawodowym debiucie na Boxing Night 15: „W końcu zrobię coś, co mi dobrze wychodzi.”

18 kwiecień 2019
0

Jakub Martys w zaległym wywiadzie nakręconym po ostatniej konferencji prasowej promującej galę Boxing Night 15, na której wyszło, że jako jako jedyny reprezentant gospodarzy jednocześnie stoczy swój zawodowy debiut w formule na pięści. Ostatecznie zmierzy się z Igorem Porębskim, ale jak twierdzi, ze znalezieniem oponenta nie było łatwo:

Odnośnie rywala były spore problemy, bo nikt nie chciał boksować z debiutantem. Nie wiadomo czego się można po mnie spodziewać. Nie dziwię im się, bo chłopaki sporo pracowali na swoją renomę. Cieszę się, że będę mógł zweryfikować swoje umiejętności z rywalem zza granicy (który trenuje w Polsce). Cieszę się, że w końcu zrobić coś co mi dobrze wychodzi.

Jakuba mogliśmy oglądać w MMA mniej więcej od 2012, gdzie stoczył kilka pamiętnych pojedynków. W swoich występach zawsze wykazywał się dobrym boksem, który szlifował również na scenie amatorskiej:

Na bokserskim rynku amatorskim stoczyłem około 30 pojedynków, z czego przegrałem może 4 i to z Mistrzami Polski lub z rywalami, gdzie wynik był bardzo bliski. Teraz pojawiła się możliwość zawalczenia na gali u Marcina Najmana wśród takich ciekawych nazwisk.

Więcej o walce w Starachowicach w wywiadzie powyżej.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x