Kamil Gniadek chętny na rewanż z Grzebykiem: „Zderzenie głowami złamało mi szczękę.”

12 Kwiecień 2019
0

Wczorajszy panel dyskusyjny dotyczył przede wszystkim przyszłości organizacji, ale w rozmowie z Kamilem Gniadkiem i Andrzejem Grzebykiem w dużej mierze odnosił się do ostatniej walki, która skończyła się pierwszym nokautem w karierze „Undertakera”. Zawodnik warszawskiego WCA wskazał jednak na pechowe okoliczności, a mianowicie przypadkowe zderzenie głowami z 1 rundy, które podyktowało dalszy przebieg starcia:

Tak jak mówił Andrzej, oglądał kilkukrotnie tę walkę i trzynastokrotnie widział ją Paweł. Tak jak Wy widzieliście, 1 runda presja do momentu zderzenia głową, o którym w ogóle nikt nie chce wspomnieć. Nie wiem czy dziennikarze, Prezes i Andrzej są tego świadomi, że to był cios, który połamał mi szczękę. Tak właśnie widzę tę walkę, gdzie po tym uderzeniu w 1 rundzie nie mogłem już wrócić do siebie i tyle mam do powiedzenia.

Nowy, podwójny mistrz od razu przejął mikrofon, żeby odnieść się do tych słów:

Chciałem sprostować, że to nie był cios z mojej strony, że ja chciałem specjalnie uderzyć Kamila głową. Ja też to odczułem i rozciąłem łuk brwiowy w tym zderzeniu. To wszystko było w ferworze walki, taka sytuacja. Wyłapałem to oglądając pojedynek, ale Kamil natychmiast skręcił mi się po nogę, więc do końca go nie odcięło. Nie ma co mówić, wpadliśmy w siebie, ale mogło tak być, że był przez to słabszy w dalszej fazie pojedynku.

Paweł Jóźwiak z kolei wykorzystał moment, aby zapowiedzieć, że zamierza sprawić światu powtórkę z rozrywki.

Jest nam przykro, że taka sytuacja miała miejsce. Aż strach pomyśleć o ile wyższy byłby poziom ten walki, gdyby Kamil był na wyższych obrotach. Jestem więc zwolennikiem tego rewanżu. Ta walka podobała się wielu fanom i wszyscy chcieliby to zobaczyć ponownie. Porozmawiam z zawodnikami i zobaczymy co przyszłość przyniesie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o