Kijańczuk podpisał kontrakt na FEN 25. Adam Kowalski przeciwnikiem Rafała

11 Kwiecień 2019
1
Kijańczuk podpisał kontrakt na FEN 25. Adam Kowalski przeciwnikiem Rafała
foto.: m-1global.com

Dobre wieści z obozu Fight Exclusive Night, które zakontraktowało solidne wzmocnienie dywizji 93 kilogramy. A jak wiemy, o dobrych półciężkich nie jest ostatnio łatwo. Chodzi o Rafała Kijańczuka (7-1), który kilka dni temu walczył o mistrzowski pas M-1 Challenge. Starcie przegrał, ale to tylko wznieciło w nim pragnienie rozwoju i mocnego powrotu. Oczywiście nie oznacza to, że nie zawalczy w Rosji, bo jest wręcz odwrotnie.

A powrót będzie ciekawy, bo jego rywalem będzie doświadczony Adam Kowalski (10-5-1) z Berkut Arrachionu Olsztyn. Reprezentant Warmii i Mazurów ostatnio walczył w październiku 2018, nokautując wysokim kopnięciem Wojciecha Orłowskiego.

Oto, co „Kijana” powiedział nam w krótkiej rozmowie o angażu przez FEN, gdzie do wyścigu startowało również KSW:

Na KSW termin walki był zbyt odległy, bo pod koniec roku, a ja chcę walczyć szybko. Częstotliwość walk miała znaczenie, ale poza tym o decyzji przesądziło również kilka innych czynników, o których więcej powiedzieć może mój manager. Dopiero niedawno dowiedziałem się, że moim przeciwnikiem będzie Adam. Jest ode mnie bardziej doświadczony, ale trener nie miał nic przeciwko. Tak naprawdę nie było też jakiegoś wielkiego wyboru rywali. Już w styczniu mówiliśmy, że chce Gorana Reljica, ale ten coś ostatnio zniknął. Paweł Jóźwiak ostatecznie przydzielił mi olsztyńskiego fightera, bo jak mówi ma pewien pomysł na rozwój całej dywizji.

Niebawem opublikujemy obszerny video materiał z obojgiem zawodników w którym wypowiedzą się przed galą 15 czerwca w Ostródzie.

Podziel się ze znajomymi
  • 237
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
moon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
moon
Gość
moon
Offline

Dobry ruch Kijanczuka ale zawodnik z Olsztyna nie odpuści bo to dla niego tez szansa.