Krystian Krawczyk vs Karol Kutyła dodane do rozpiski TFL 17: „Noc prawdy”

24 Kwiecień 2019
0
Krystian Krawczyk vs Karol Kutyła dodane do rozpiski TFL 17: „Noc prawdy”
foto.: facebook.com

Już 25 maja na gali TFL 17 „Noc Prawdy” w Pionkach dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku w kategorii piórkowej. Naprzeciw siebie w klatce staną Krystian Krawczyk (2-1) vs Karol Kutyła (0-0).

Krystian ma już doświadczenie w organizacji Jacka Sarny. W swoim zawodowym debiucie na TFL 12 pokonał silnego Sławomira Kołtunowicza, który obecnie idzie jak burza i jest obecnie pierwszym pretendentem do pasa mistrzowskiego. Rewanż ze Sławomirem jest być może tylko kwestią czasu. Ostatnie dwie walki Krystianstoczył na galach Babilon MMA, gdzie pokonał jednogłośnie na punkty Damiana Zorczykowskiego (6-3) i przegrał przed czasem z Dominikiem Gierowskim (2-1).

Krystian w tej walce będzie pod dużą presją, ponieważ losy tej potyczki zadecydują co dalej z jego historią w naszej organizacji.- komentuje organizator Jacek Sarna.

Wspomniany Kutyła na co dzień trenuje w klubach WCA Fight Team i Stalker Team Kozienice. W październiku wygrał amatorski turniej sztuk walki ”WCA Fighting League” startując w kat 70 kg. Jak sam twierdzi, jest w pełni gotowy na zawodowy pojedynek, a jego głównym jego atutem będą umiejętności i podkręcanie tempa z rundy na rundę. Trzeba przyznać, że wybrał sobie niełatwy debiut.

Bilety na galę TFL 17 „NOC PRAWDY”, która odbędzie się 25 maja, są dostępne w klubie Stalker Team Kozienice oraz Rawski Klub Karate Kyokushin. 

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o