KSW 48: Michał Michalski znokautował Savo Lazica w 2 rundzie

27 Kwiecień 2019
0
KSW 48: Michał Michalski znokautował Savo Lazica w 2 rundzie
foto.: Polsat Sport

Do trzech razy sztuka mówi popularne przysłowie, które sprawdziło się w przypadku Michała Michalskiego. Wrocławski fighter potrzebował półtorej rundy, by zatrzymać Savo Lazica gradem ciosów i obronić swoją pozycję na KSW 48 po wcześniejszych dwóch sromotnych porażkach. Czarnogórzec wziął ten pojedynek w zastępstwie dosłownie na kilka dni przed, więc należy oddać mu szacunek za podjęte ryzyko.

Runda 1.

Pojedynek rozpoczął się agresywnie, gdzie Savo szybko wykorzystał błąd Polaka i trafił go celnym ciosem, który posłał wrocławskiego fightera na deski. Widać, że trafienie zrobiło wrażenie na Michalskim, który dosłownie musi się ewakuować gdy jego oponent postanowił ruszyć do przodu. Czarnogórzec co rusz trafia wchodząc w tempo atakującego Michała i szuka opcji obalenia. Polak zdołał odkuć się kilkoma trafieniami. Akcja zeszła po ciosie do parteru, gdzie Michał nie odstępował Lazica bombardując go uderzeniami. Ten pokazuje sędziemu, że jest OK, a Polak wykorzystał to do zadawania kolejnych uderzeń. Obalenie i próba wykluczenia ręki z bocznej. Walka wróciła do góry.

Runda 2.

Michał ostro ruszył z boksem poprawiając low kickiem. Prawy sierp i lewy hak na zmęczonego Czarnogórca. Klincz i kolano. Lazic słania się, ale pokazuje „OK” sędziemu. Celna seria lewy i prawy prosty sprawiły, że Savo padł do przodu, a sędzia postanowił oszczędzić mu dalszych cierpień w 2:24.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o